grandpashabet giriş grandpashabet sinavmerkezi.org bahis siteleri

ZOR ANLARIMIN KAHRAMANLARINA TEŞEKKÜR

25 Haziran 2024 günü yatırıldım. 26 Haziran 2024 günü diz kapağımda oluşan bir problem sonucu ‘artroz’ ameliyat geçirdim.

Gündem Yayın: 05 Temmuz 2024 - Cuma - Güncelleme: 05.07.2024 14:21:00
Editör -
Okuma Süresi: 2 dk.
Google News

TEŞEKKÜR

Diz kapağımda oluşan yürüme zorluğu için gittiğim Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi bölümüne 25 Haziran 2024 günü yatırıldım. 26 Haziran 2024 günü diz kapağımda oluşan bir problem sonucu ‘artroz’ ameliyat geçirdim.

Ameliyatım öncesi ve sonrası ilgi ve alakalarını esirgemeyen; tedavi sürecini takipte tutan, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Baştabibi ‘Doç. Dr. Süleyman Ersoy, Baştabip Yardımcısı Dr. Erkan Dulkadir.  Hastane Yönetimi Müdürü, Hurşit Arısoy, Muammer Gül ve Cuma Köysüren’e’ teşekkür ederim. 

Rahatsızlığım başlangıcı, tetkik ve tedavi süresi boyunca, cerrahi müdahale öncesi ve sonrası dâhil profesyonellikleri, nezaket, hasta konforuna ve olan özeniniz, hasta sağlığına olan bağlılıkları ve mükemmel ilgileri ile ‘Ortopedist Mehmet Fevzi Çakmak. Baş Asistan Onur Utku Demir ekibine’, teşekkür ederim. 

2,5 gün süreli kaldığım yoğun bakım ünitesi personelinin ben, dâhil tüm hastalar üzerinde olağanüstü ilgileri, uzmanlıkları, yorulmak bilmeyen çalışmaları ile hastalara şefkatle yaklaşımların isimsiz kahramanlarına da teşekkür ediyorum.

Rehavet dönemi için alındığım Ortopedi servis katı doktor, hemşire ve diğer personelinin zorlu koşullar içinde hasta bakımına olan bağlılıkları olan, kritik süreç içinde paha biçilmez katkılarına en içten teşekkür ve şükranlarımı sunarım.

Ayrıca Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi ‘Evde Sağlık Hizmeti’ ünitesi personelinin istenilen süre ve zaman aralığında pansuman tedavi sürecimi yürüten özverili, çalışkan naif personeline de teşekkür ve şükranlarımız sunarım. 

Ayrıca Rehavet dönemi içinde olduğum süreç içinde; beni telefonla arayan, bizatihi ziyaretime gelen, sosyal medyada mesaj gönderen eş, dost arkadaş ve kıymetli okurlarıma teşekkür ederim.

 

Mustafa Bağ

Saygılarımla….

#
Yorumlar (1)
Cengiz fidan
06.07.2024 21:55
Geçmiş olsun Mustafa abi hastane yönetimi ve personeli canla başla çalışıyor ama sağlık müdürünün icraatlarını geldin gördün devletin parasıyla gereksiz yere harcamalar binanın dökülen fayanslarini personel in memnuniyetsizligini kulakların duygu saygılar
Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.