Haber Detayı
03 Nisan 2019 - Çarşamba 16:23
 
YILDIRIM KAYA DEVİR TESLİM TÖRENİNE KATILDI
SİYASET Haberi
YILDIRIM KAYA DEVİR TESLİM TÖRENİNE KATILDI

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya, Kırşehir Milletvekili Metin İlhan ile birlikte, Kırşehir’de Belediye Başkanlıklarını kazanan CHP’li Belediye Başkanları; Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Akpınar Belediye Başkanı Şükrü Turgut ve Boztepe Belediye Başkanı Hüseyin Takan’ın mazbata törenine katıldıktan sonra bir açıklama yaptı.

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya, Kırşehir Milletvekili Metin İlhan ile birlikte, Kırşehir’de Belediye Başkanlıklarını kazanan CHP’li Belediye Başkanları;  Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Akpınar Belediye Başkanı Şükrü Turgut ve Boztepe Belediye Başkanı Hüseyin Takan’ın mazbata törenine katıldıktan sonra bir açıklama yaptı.

 

DEMOKRASİ GAZİSİ KIRŞEHİR’E TEŞEKKÜR EDERİM

Kırşehirlilere teşekkür eden Kaya, “Kırşehir’in yiğit evlatları, üzerlerine düşen görevi fazlasıyla yaptılar. Makus talihlerini yenmek için, 31 Mart’ta sandıkta birleştiler. Selahattin Ekicioğlu’nu Belediye Başkanı seçerek, Kırşehir’e baharı getirdiler.” dedi.  

Kırşehir’e demokrasi gazisi dediğini söyleyen Kaya, “Çünkü 1954 yılında yapılan seçimlerde Osman Bölükbaşı liderliğindeki Cumhuriyetçi Millet Partisi, Kırşehir’de 5 milletvekili çıkararak büyük bir başarıya imza attı. Kırşehir’de istediği sonucu alamayan Demokrat Parti ise 20 Temmuz 1954 yılında, 30 yıllık Kırşehir ilini Nevşehir iline bağlayarak ilçe yaptı. Kırşehirlilerin siyası tercihlerinden dolayı cezalandırılması, Kırşehir’i demokrasi gazisi olarak tarihe geçirdi.” ifadelerini kullandı.

“Demokrasi gazisi Kırşehir,  yıllardır celladına aşık olmuştu! 24 Haziran genel seçimlerinde üzerindeki ölü toprağını atarak, CHP’den bir Milletvekili seçti, diyen Kaya, “İşte o Milletvekili Dr. Metin İlhan da 31 Mart yerel seçimlerinde, Kırşehir Belediye Başkanlığının kazanılması için çok çalıştı. Şimdi Kırşehirlilere olan borcunu ödemenin onurunu ve gururunu yaşıyor.” dedi.   

Eski il başkanını da unutmayan Kaya, “Eski İl Başkanlarımızdan Hacı Tanrıbuyurdu da, Belediye Başkan adayı belirleme sürecinde gösterdiği fedakarlıktan dolayı aynı onuru ve gururu yaşayanlardan biri…” dedi.

“Demokrasi gazisi, Kırşehir halkı 31 Mart’ta yine yaptı yapacağını” diyen Kaya, Kırşehirlilerin sandıkta birleşerek, büyük bir demokrasi dersi daha verdiğini söyledi.

 

PROJELERİMİZİ AŞKLA HAYATA GEÇİRECEĞİZ

Kaya, “Şimdi sıra bizde. Bugüne kadar söylediklerimizi yapmamız için artık yetkimiz var! Seçimden önce verdiğimiz sözleri yerine getirmek için kolları sıvayacağız. Hiçbir ayrım yapmadan tüm Kırşehirlileri kucaklayacağız. Çok çalışacağız! Projelerimizi büyük bir aşkla, sevgiyle, ciddiyetle hayata geçireceğiz.” dedi.             

 

“Artık Kırşehir’de hiç bir çocuk yatağa aç girmeyecek. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımıza Belediye Başkanlığımızın yapacağı yardımlarda, sağ elin verdiğini sol el görmeyecek. Kırşehir Halk Kart’ı çıkartarak bunu gerçekleştireceğiz.” Diyen Kaya, “Kırşehir Belediyesi çalışanlarının en düşük ücreti 2200 lira olacak.” dedi.

Kaya, “Kooperatifler kurarak üretici ve tüketiciyi destekleyeceğiz. Kooperatiflerin desteğiyle, doğal tarıma yöneleceğiz. Halkın sağlıklı ürüne ucuz erişimini sağlayacağız. Sadece tüketen değil, en kaliteli ürünü üreten olacağız. Bu sayede gençlerimize iş imkanları sunacağız.” dedi.

Belediye Başkanlarının yapacaklarını da anlatan Kaya, “Mahallelerimize kreşler, etüt merkezleri, sosyal tesisler, spor alanları kuracağız. Halkın nefes alacağı, güzel vakit geçireceği alanlar yaratacağız.” dedi.

Kaya, “Sporu, sporcuyu, amatör kulüpleri; kültürel ve sosyal aktiviteleri destekleyerek geliştireceğiz. Şampiyonluğa yürüyen Kırşehirspor’un, sporcularının ve taraftarlarının gönlü rahat olsun.  Hep birlikte başaracağız.” Dedi

 

AYRIŞTIRAN DEĞİL BİRLEŞTİREN OLACAĞIZ

“Biz, ayrıştıran değil, birleştiren olacağız. Kutuplaşma dilini kullanmadık, bundan sonra da asla kullanmayacağız.” Diyen Kaya, “Türkiye’nin sorunlarını çözmek için elimizi taşın altına koymaya devam edeceğiz. Büyük bir ekonomik krizin içindeyiz. Hepimizin aynı gemide olduğunun bilinciyle, krizin aşılması için bugüne kadar verdiğimiz desteğe devam edeceğiz.” dedi.

KIRŞEHİR’DE DÖRT ADAYIMIZDAN ÜÇÜ SEÇİLDİ

Kaya, “Kırşehir’de gösterdiğimiz dört adayımızdan üçü seçildi. Kırşehir Belediye Başkanımız Selahattin Ekicioğlu’nu, Akpınar Belediye Başkanımız Şükrü Turgut’u ve Boztepe Belediye Başkanımız Hüseyin Takan’ı tebrik ediyorum, başarılar diliyorum. Kırşehir halkının desteğinin hakkını vereceklerine, yüzümüzü kara çıkarmayacaklarına inancın tam. Yolları açık olsun…” dedi.

Seçilemeyen Kaman Belediye Başkan Adayına teşekkür eden Kaya, “Aydın Yaman’a da emeklerinden dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.”

Kaya, Kırşehir’de  yeni seçilen tüm Belediye Başkanlarına da teşekkür etti.  

MİLLET İTTİFAKI BAŞARDI

“Şimdi herkesin gözü Kırşehir’imizin üzerinde” diyen Kaya, “Sevincimize bütün Türkiye ortak oldu. Sevincimize ortak olan herkese teşekkür ederim.” Dedi.

 “Kazandığımız başarı tesadüf değil, “Millet İttifakı”nın ortak emeğinin sonucudur.” diyen Kaya, “Bu süreçte, CHP Kırşehir Örgütümüz büyük bir özveri ve fedakarlıkla çalıştı. Kırşehir İl Başkanımıza, Yönetim Kurulumuza, İlçe Başkanlarımıza, yönetim kurularına, üyelerimize, gönüllülerimize teşekkür ediyorum.”dedi

İYİ Partililere de teşekküre eden Kaya, “Aynı fedakarlık ve özveriyle çalışan İYİ Parti İl ve İlçe Başkanlarımıza, Yönetim Kurullarına ve üyelerine de sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.” kedi.

Kaya, “Kırşehir’imiz için taş üstüne taş koyan gelmiş geçmiş tüm Belediye Başkanlarımıza minnet ve teşekkürlerimi sunuyorum. Emek en yüce değerdir,  sizlerin emeklerini yok saymayacağız…” ifadelerini kullandı.

Kaya “Bizleri seçen, Kırşehir’in demokrasi kahramanlarının önünde saygıyla eğiliyorum. Bozkırın ortasında açan karanfile su veren, Kırşehir’in yiğit evlatlarına selam olsun…  Sağ olun, hep var olun…  Attığınız her oy, Kırşehir’imize hizmet olarak geri dönecek. Bundan hiç şüpheniz olmasın.”dedi..

 

“Başka bir Türkiye yok! Bu vatan hepimizin” diyen Kaya, “Her eve bahar gelsin diye çalışacağız…” dedi.

 

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya’nın açıklamaları:

 

DEMOKRASİ GAZİSİ KIRŞEHİR YİNE YAPTI YAPACAĞINI

KIRŞEHİR HALKI SANDIKTA BİRLEŞEREK DEMOKRASİ DERSİ VERDİ

 

Kırşehir’in yiğit evlatları, üzerlerine düşen görevi fazlasıyla yaptılar. Makus talihlerini yenmek için, 31 Mart’ta sandıkta birleştiler. Selahattin Ekicioğlu’nu Belediye Başkanı seçerek, Kırşehir’e baharı getirdiler.

Kırşehir için her zaman demokrasi gazisi diyorum… Çünkü 1954 yılında yapılan seçimlerde Osman Bölükbaşı liderliğindeki Cumhuriyetçi Millet Partisi, Kırşehir’de 5 milletvekili çıkararak büyük bir başarıya imza attı. Kırşehir’de istediği sonucu alamayan Demokrat Parti ise 20 Temmuz 1954 yılında, 30 yıllık Kırşehir ilini Nevşehir iline bağlayarak ilçe yaptı. Kırşehirlilerin siyası tercihlerinden dolayı cezalandırılması, Kırşehir’i demokrasi gazisi olarak tarihe geçirdi.

Demokrasi gazisi Kırşehir,  yıllardır celladına aşık olmuştu! 24 Haziran genel seçimlerinde üzerindeki ölü toprağını atarak, CHP’den bir Milletvekili seçti.

İşte o Milletvekili Dr. Metin İlhan da 31 Mart yerel seçimlerinde, Kırşehir Belediye Başkanlığının kazanılması için çok çalıştı. Şimdi Kırşehirlilere olan borcunu ödemenin onurunu ve gururunu yaşıyor. 

Eski İl Başkanlarımızdan Hacı Tanrıbuyurdu da, Belediye Başkan adayı belirleme sürecinde gösterdiği fedakarlıktan dolayı aynı onuru ve gururu yaşayanlardan biri…

Demokrasi gazisi, Kırşehir halkı 31 Mart’ta yine yaptı yapacağını! 

Sandıkta birleşerek, büyük bir demokrasi dersi daha verdi. 

Şimdi sıra bizde…

 

Bugüne kadar söylediklerimizi yapmamız için artık yetkimiz var! Seçimden önce verdiğimiz sözleri yerine getirmek için kolları sıvayacağız. Hiçbir ayrım yapmadan tüm Kırşehirlileri kucaklayacağız. Çok çalışacağız! Projelerimizi büyük bir aşkla, sevgiyle, ciddiyetle hayata geçireceğiz.  

 

Artık Kırşehir’de hiç bir çocuk yatağa aç girmeyecek. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımıza Belediye Başkanlığımızın yapacağı yardımlarda, sağ elin verdiğini sol el görmeyecek. Kırşehir Halk Kart’ı çıkartarak bunu gerçekleştireceğiz.

Kırşehir Belediyesi çalışanlarının en düşük ücreti 2200 lira olacak.

Kooperatifler kurarak üretici ve tüketiciyi destekleyeceğiz. Kooperatiflerin desteğiyle, doğal tarıma yöneleceğiz. Halkın sağlıklı ürüne ucuz erişimini sağlayacağız.

Sadece tüketen değil, en kaliteli ürünü üreten olacağız. Bu sayede gençlerimize iş imkanları sunacağız.

Mahallelerimize kreşler, etüt merkezleri, sosyal tesisler, spor alanları kuracağız.

Halkın nefes alacağı, güzel vakit geçireceği alanlar yaratacağız.

Sporu, sporcuyu, amatör kulüpleri; kültürel ve sosyal aktiviteleri destekleyerek geliştireceğiz. Şampiyonluğa yürüyen Kırşehirspor’un, sporcularının ve taraftarlarının gönlü rahat olsun.  Hep birlikte başaracağız.

 

Biz, ayrıştıran değil, birleştiren olacağız. Kutuplaşma dilini kullanmadık, bundan sonra da asla kullanmayacağız. 

Türkiye’nin sorunlarını çözmek için elimizi taşın altına koymaya devam edeceğiz. Büyük bir ekonomik krizin içindeyiz. Hepimizin aynı gemide olduğunun bilinciyle, krizin aşılması için bugüne kadar verdiğimiz desteğe devam edeceğiz.

KIRŞEHİR’DE DÖRT ADAYIMIZDAN ÜÇÜ SEÇİLDİ

Kırşehir’de gösterdiğimiz dört adayımızdan üçü seçildi. Kırşehir Belediye Başkanımız Selahattin Ekicioğlu’nu, Akpınar Belediye Başkanımız Şükrü Turgut’u ve Boztepe Belediye Başkanımız Hüseyin Takan’ı tebrik ediyorum, başarılar diliyorum.

Kırşehir halkının desteğinin hakkını vereceklerine, yüzümüzü kara çıkarmayacaklarına inancın tam. Yolları açık olsun…

Kaman Belediye Başkan Adayımız Aydın Yaman’a da emeklerinden dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Kırşehir’imizde yeni seçilen tüm Belediye Başkanlarına başarılar diliyorum.

MİLLET İTTİFAKI BAŞARDI

Şimdi herkesin gözü Kırşehir’imizin üzerinde, sevincimize bütün Türkiye ortak oldu. Sevincimize ortak olan herkese teşekkür ederim.

Kazandığımız başarı tesadüf değil, “Millet İttifakı”nın ortak emeğinin sonucudur. 

Bu süreçte, CHP Kırşehir Örgütümüz büyük bir özveri ve fedakarlıkla çalıştı. Kırşehir İl Başkanımıza, Yönetim Kurulumuza, İlçe Başkanlarımıza, yönetim kurularına, üyelerimize, gönüllülerimize teşekkür ediyorum.

Aynı fedakarlık ve özveriyle çalışan İYİ Parti İl ve İlçe Başkanlarımıza, Yönetim Kurullarına ve üyelerine de sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum

Kırşehir’imiz için taş üstüne taş koyan gelmiş geçmiş tüm Belediye Başkanlarımıza minnet ve teşekkürlerimi sunuyorum. Emek en yüce değerdir,  sizlerin emeklerini yok saymayacağız…

Bizleri seçen, Kırşehir’in demokrasi kahramanlarının önünde saygıyla eğiliyorum.

Bozkırın ortasında açan karanfile su veren, Kırşehir’in yiğit evlatlarına selam olsun…

Sağ olun, hep var olun…

Attığınız her oy, Kırşehir’imize hizmet olarak geri dönecek.

Bundan hiç şüpheniz olmasın!

 

Başka bir Türkiye yok! Bu vatan hepimizin!

Her eve bahar gelsin diye çalışacağız…

 

Yıldırım KAYA

CHP Genel Başkan Yardımcısı

Ankara Milletvekili

Kaynak: Editör:
Etiketler: YILDIRIM, KAYA, DEVİR, TESLİM, TÖRENİNE, KATILDI,
Yorumlar
Diğer Haberler
Akşener’den bildiri açıklaması: Bu bir zevzekliktir
Akşener’den bildiri açıklaması: Bu bir zevzekliktir
İYİ Parti İl Başkanı Göçen, Belediye meclis seçimiyle ilgili konuştu
İYİ Parti İl Başkanı Göçen, Belediye meclis seçimiyle ilgili konuştu
BİNALİ YILDIRIM KIRŞEHİR
BİNALİ YILDIRIM KIRŞEHİR'E GELECEK
Erdoğan
Erdoğan'dan Bahçeci'ye Yeni Görev
AK PARTİ KIRŞEHİR TEŞKİLATI İSTİKLAL MARŞIMIZIN 100. YILINDA AKİF’İN EVİNDE
AK PARTİ KIRŞEHİR TEŞKİLATI İSTİKLAL MARŞIMIZIN 100. YILINDA AKİF’İN EVİNDE
AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal, 12 Mart İstiklal Marşının Kabulü Ve M.Akif Ersoy
AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal, 12 Mart İstiklal Marşının Kabulü Ve M.Akif Ersoy'u Anma Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.
AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal’dan Mine Söğüt’e Tepki
AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal’dan Mine Söğüt’e Tepki
UMUT PARTİSİ GENEL BAŞKANI BOZKURT
UMUT PARTİSİ GENEL BAŞKANI BOZKURT'DAN KADINLAR GÜNÜ KUTLAMA MESAJI
İYİ PARTİ BAKAN KURUM
İYİ PARTİ BAKAN KURUM'U KINIYORUZ
YILDIRIM YÜZ YÜZE EĞİTİM İPTAL EDİLSİN
YILDIRIM YÜZ YÜZE EĞİTİM İPTAL EDİLSİN
İlhan Astronot yerine Cacabey önerisini gündeme getirdi
İlhan Astronot yerine Cacabey önerisini gündeme getirdi
Nevşehir Belediye Başkanlığı’na Mehmet Savran seçildi
Nevşehir Belediye Başkanlığı’na Mehmet Savran seçildi
İyi Parti Teşkilatı Birliktelik Mesajı Verdi
İyi Parti Teşkilatı Birliktelik Mesajı Verdi
 HIZLI TREN PROJESİ HAYAL Mİ OLDU
HIZLI TREN PROJESİ HAYAL Mİ OLDU
Muharrem İnce Kırşehir
Muharrem İnce Kırşehir'e Geldi
SEHER ÜNSAL
SEHER ÜNSAL'IN A TAKIMI BELLİ OLDU
“Bugün Türkiye’de En Büyük Sorunu Yaşayan Esnaflarımızdır.
“Bugün Türkiye’de En Büyük Sorunu Yaşayan Esnaflarımızdır.
CHP KIRŞEHİR MİLLETVEKİLİ METİN İLHAN LİYAKATIN ESAS ALINMASI GEREKEN DEVLET YAPISI İÇERİSİNDEKİ TEK ELDEN ATAMA VE GÖREVDEN ALIMLARI ELEŞTİRDİ!
CHP KIRŞEHİR MİLLETVEKİLİ METİN İLHAN LİYAKATIN ESAS ALINMASI GEREKEN DEVLET YAPISI İÇERİSİNDEKİ TEK ELDEN ATAMA VE GÖREVDEN ALIMLARI ELEŞTİRDİ!
CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU KIRŞEHİR’E GELİYOR
CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU KIRŞEHİR’E GELİYOR
Seher Ünsal, bugün Mazbatasını aldı.
Seher Ünsal, bugün Mazbatasını aldı.
“ŞEREF VE SAYGINLIĞI İHLAL EDİLDİ”
“ŞEREF VE SAYGINLIĞI İHLAL EDİLDİ”
İYİ PARTİ KIRŞEHİR İL BAŞKANLIĞI GELECEK VE DEVA PARTİLERİNİ ZİYARET ETTİ.
İYİ PARTİ KIRŞEHİR İL BAŞKANLIĞI GELECEK VE DEVA PARTİLERİNİ ZİYARET ETTİ.
KAYA,HAMZA YERLİKAYA’NIN ADI OKULLARDAN SİLİNMELİ
KAYA,HAMZA YERLİKAYA’NIN ADI OKULLARDAN SİLİNMELİ
MEKKE’NİN FETHİ ÇOŞKUSU BU YIL EKRANLARDAN TÜM DÜNYA’YA YAYILACAK
MEKKE’NİN FETHİ ÇOŞKUSU BU YIL EKRANLARDAN TÜM DÜNYA’YA YAYILACAK
 İyi Parti Genel Merkezinde Genel Başkan Meral Akşener’in de katıldığı İl Başkanları toplantısı düzenlenmiştir.
İyi Parti Genel Merkezinde Genel Başkan Meral Akşener’in de katıldığı İl Başkanları toplantısı düzenlenmiştir.
Corona virüsü aşısından sonra Covid-19 ilacı bulundu
Corona virüsü aşısından sonra Covid-19 ilacı bulundu
 İLHAN İLİMİZ İLE İLGİLİ DEPREM RİSK HARİTASINDAKİ ÇELİŞKİLERİ BAKANA SORDU
İLHAN İLİMİZ İLE İLGİLİ DEPREM RİSK HARİTASINDAKİ ÇELİŞKİLERİ BAKANA SORDU
KIRŞEHİR YENİ AKP İL BAŞKANIYLA KAN BULMAK İSTİYOR
KIRŞEHİR YENİ AKP İL BAŞKANIYLA KAN BULMAK İSTİYOR
AK Parti Kırşehir İl Başkanı Muzaffer Aslan,  il başkanlığı görevinden alındı..
AK Parti Kırşehir İl Başkanı Muzaffer Aslan, il başkanlığı görevinden alındı..
Babacan, "Söz veriyoruz, biz şeffaf olacağız,
Babacan, "Söz veriyoruz, biz şeffaf olacağız,
 ‘KARDEŞLERİMİZİN HAKKINI SAVUNMAYA ÇALIŞIYORUZ’
‘KARDEŞLERİMİZİN HAKKINI SAVUNMAYA ÇALIŞIYORUZ’
 İLHAN KIRŞEHİR SAĞLIK-SEN ŞUBE BAŞKANININ TALEPLERİNİ VE AÇIKLAMALARINI TBMM
İLHAN KIRŞEHİR SAĞLIK-SEN ŞUBE BAŞKANININ TALEPLERİNİ VE AÇIKLAMALARINI TBMM'DE GÜNDEME GETİRDİ.
VEKİL İLHAN SON DÖNEMDEKİ ÇALIŞMALARI SORDU
VEKİL İLHAN SON DÖNEMDEKİ ÇALIŞMALARI SORDU
ORTAKÖY İYİ PARTİ VE CHP TEŞKİLATLARI KIRŞEHİR İYİ PARTİ İL BAŞKANI MÜFİT GÖÇENİ ZİYARET ETTİLER.
ORTAKÖY İYİ PARTİ VE CHP TEŞKİLATLARI KIRŞEHİR İYİ PARTİ İL BAŞKANI MÜFİT GÖÇENİ ZİYARET ETTİLER.
BAK BURASI ZONGULDAK
BAK BURASI ZONGULDAK
ESKİ BAŞKANIN PROJESİNE HAYIR DEDİLER
ESKİ BAŞKANIN PROJESİNE HAYIR DEDİLER
İYİ Partili 14 milletvekilinden protesto bildirisi
İYİ Partili 14 milletvekilinden protesto bildirisi
İLHAN MEMUR ŞİKAYETLERİNİ DİLE GETİRDİ
İLHAN MEMUR ŞİKAYETLERİNİ DİLE GETİRDİ
İSTANBUL SÖZLEŞMESİ KIRMIZI ÇİZGİMİZDİR!
İSTANBUL SÖZLEŞMESİ KIRMIZI ÇİZGİMİZDİR!
İLHAN KANSER HASTASI OLAN ÇOCUKLARA DESTEK
İLHAN KANSER HASTASI OLAN ÇOCUKLARA DESTEK
EYT
EYT'LİLER ARTIK SİYASETTE,UMUT PARTİSİ KURULDU
KIRSEHIR AK PARTI HEYETI: AYASOFYA ILE ILGILI BIR HASRET VUSLATA ERDI
KIRSEHIR AK PARTI HEYETI: AYASOFYA ILE ILGILI BIR HASRET VUSLATA ERDI
VEKİL İLHAN TARİHİ KIRŞEHİR LİSESİNE SAHİP ÇIKTI
VEKİL İLHAN TARİHİ KIRŞEHİR LİSESİNE SAHİP ÇIKTI
İyi Parti Kırşehir İl Başkanlığı 2. Olağan il Kongresi Yapıldı.
İyi Parti Kırşehir İl Başkanlığı 2. Olağan il Kongresi Yapıldı.
İyi Parti Kırşehir İl Başkanlığı’na Müfit GÖÇEN Yeniden Adaylığını Açıkladı.
İyi Parti Kırşehir İl Başkanlığı’na Müfit GÖÇEN Yeniden Adaylığını Açıkladı.