Haber Detayı
01 Kasım 2018 - Perşembe 12:17
 
Veteriner Hekimler Odası’ndan Valimize Ziyaret
GÜNDEM Haberi
Veteriner Hekimler Odası’ndan Valimize Ziyaret

Veteriner Hekimler Odası’ndan Valimize Ziyaret Göreve yeni seçilen Veteriner Hekimler Odası Kırşehir Başkanı Ali Osman Bilgin ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Valimiz Sayın İbrahim Akın’ı ziyaret etti. Valimiz Sayın İbrahim Akın, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, Başkan Ali Osman Bilgin ve yönetimine yeni görevlerinde başarılar diledi.

Veterinerlik alanında yaşanan sorunlara çözümler üretmek için veteriner hekimlerle sürekli istişare içerisinde olacaklarını belirten Valimiz Sayın İbrahim Akın, özellikle geçiminin büyük çoğunluğunu hayvancılıktan sağlayan ilimizde hayvancılık sektöründe yaşanan gelişmelere bağlı olarak hayvancılıktan alınan verimin ve kalitenin artması ve hayvan hastalıklarının zamanında önüne geçilmesi konularında veteriner hekimlere önemli görevler düştüğünü söyledi.

Veteriner Hekimler Odası Kırşehir Başkanı Ali Osman Bilgin ve Yönetim Kurulu Üyeleri de Sayın Valimize kendilerine göstermiş olduğu yakın ilgiden dolayı teşekkür ettiler. Ziyaret, Sayın Valimiz ve veteriner hekimler arasında yapılan sohbet ile sona erdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Veteriner, Hekimler, Odası’ndan, Valimize, Ziyaret, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı