Haber Detayı
11 Ekim 2018 - Perşembe 12:39
 
VALİMİZ ÇİÇEKDAĞ İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ
Valimiz Çiçekdağı İlçesini Ziyaret Etti Valimiz
GÜNDEM Haberi
VALİMİZ ÇİÇEKDAĞ İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ

Valimiz Çiçekdağı İlçesini Ziyaret Etti Valimiz Sayın İbrahim Akın, Çiçekdağı ilçesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

İlk olarak Çiçekdağı Hükümet Konağını ziyaret eden Valimiz Sayın İbrahim Akın, Kaymakam Burak Akeller’den ilçede devam eden yatırımlar hakkında brifing aldı.

Ardından Çiçekdağı Belediye Başkanlığına geçen Valimiz Sayın İbrahim Akın, Belediye Başkanı İsmail Deniz’den ilçede yürütülen çalışmalarla ilgili bilgiler aldı.

Daha sonra İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığını ziyaret eden Valimiz Sayın İbrahim Akın, Çiçekdağı Devlet Hastanesi’nde de incelemelerde bulundu.

Çiçekdağı Bulamaçlı Kaplıcasında da incelemelerde bulunan Sayın Valimiz, yetkililerden kaplıca hakkında bilgiler aldı

Ziyaretinde yaptığı konuşmada, devam eden yatırımlar hakkında yerinde bilgiler almak için ilçelere ziyaretler gerçekleştirdiklerini belirten Valimiz Sayın İbrahim Akın, geçiminin çoğunluğunu tarım ve hayvancılıktan sağlayan Çiçekdağı’nın daha da gelişip daha kalkınabilir bir ilçe haline gelmesi için çalışmalar yürüttüklerini söyledi.

Ziyaretleri sırasında Çiçekdağı ilçesinde yaşayan vatandaşlarımızla da sohbet eden Valimiz Sayın İbrahim Akın’ın programı, Köseli Belediyesini ziyaret etmesi ile sona erdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: VALİMİZ, ÇİÇEKDAĞ, İLÇESİNİ, ZİYARET, ETTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı