Haber Detayı
23 Kasım 2018 - Cuma 17:02
 
UZMAN OPR. DR. M.EMİN ŞİRİN NEDEN İSTİFA DEDİ
SAĞLIK Haberi
UZMAN OPR. DR. M.EMİN ŞİRİN NEDEN İSTİFA DEDİ

Opr. Dr. Mehmet Emin Şirin çalıştığı Ahi Evran Araştırma Hastanesinden ani bir kararla Başhekim yardımcılığından istifa etti, neden istifa ettiği açıklanmazken, aldığımız bazı duyumlar, mutsuz bir ortamda çalışmak istemediği öne sürülürken, kimileride özel bir hastane de çalışmak istediği bize gelen haberler arasında yer almaktadır.

Hacettepe tıp mezunu, Türkiye Yüksek ihtisas’tan üroloji uzmanlığı alan Bu kadar mükemmel çalışan ve halk tarafından sevilen, halkçı bir insanın istifaya zorlanmasının altında mutlaka ciddi bir neden olması gerektiği düşünülmektedir.

Dr. Şirin 'nın halka yakın olması ve halkçı olmasının birilerini korkuttuğu düşüncesi beyinlerde işaret bırakması bence klasik anlayışı yok etmiştir. Kendisinin çabaları, halkla ve halkın iradesiyle bütünleşmesi, bazı küçük düşünen zihniyeti rahatsız mı etmiş anlamış değilim.

Hastanemiz açısından çok güzel projeleri olduğunu ve buradan ayrılması o projelerin yarıda kalması hastanemiz açısından,kayıp olacaktır. Ayrıca her ne hikmetse hiçbir zaman çalışan insanlar bir türlü beğenilmiyor. Buna da hayırlısı olsun diyor, acaba sıra kimde diye merak ediyoruz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: UZMAN, OPR., DR., M.EMİN, ŞİRİN, NEDEN, İSTİFA, DEDİ, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı