Haber Detayı
07 Kasım 2019 - Perşembe 09:12
 
REKTÖR ÖNCE SAĞLIK DEDİ TOPA VURDU
SPOR Haberi
REKTÖR ÖNCE SAĞLIK DEDİ TOPA VURDU

“Sağlıklı Bireyler, Sağlıklı Toplum, Sağlıklı Gelecek” Projesi Futbol Turnuvasının Startını Rektör Karakaya Verdi Sportif faaliyetlere önem veren ve sürekli bu tür etkinliklere katılan  Rektör Prof. Dr. Vatan Karakaya, İl Sağlık Müdürlüğünün “ Sağlıklı Bireyler, Sağlıklı Toplum, Sağlıklı Gelecek” projesi kapsamında düzenlediği Futbol Turnuvasına katıldı.

4 Kasım 2019 tarihinde Üniversitemiz Kapalı Halı Sahada düzenlenen turnuvaya ilk startı Rektör Karakaya verdi. Üniversite yönetimi ve personeli ile İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Ali Bulut ve personelinin katıldığı turnuvada “Sağlık için Hareket Et” mesajı verildi. Sporun öneminden bahseden  Rektör Prof. Dr. Vatan Karakaya, ülke olarak spor yapma alışkanlığımızı artırmamız gerektiğini belirtti.

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi olarak böyle bir etkinliğe ev sahipliği yapmaktan ve turnuvanın startını vermekten mutlu olduklarını dile getiren Rektör Karakaya, sporu hayatımızın tüm alanına dahil etmemiz gerektiğini anlattı. Dostluğun kazandığı başlangıç maçı hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından sona erdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: REKTÖR, ÖNCE, SAĞLIK, DEDİ, TOPA, VURDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı