Haber Detayı
11 Kasım 2018 - Pazar 11:25
 
Prof.Dr. Ayhan ALTINTAŞ Kırşehir ve İlçeleri Ziyareti Yaptı
SİYASET Haberi
 Prof.Dr. Ayhan ALTINTAŞ Kırşehir ve İlçeleri Ziyareti Yaptı

 İYİ Parti Kırşehir’den sorumlu Ankara Milletvekili Prof.Dr. Ayhan ALTINTAŞ Kaman ilçe teşkilatını ziyaret edip, esnaf ziyaretinde bulunduktan sonra Kırşehir’e geldi. Teşkilatla çok faydalı bir toplantı yaptıklarını anlatan İYİ Parti Kırşehir İl Başkanı Müfit GÖÇEN : ‘’Sayın Milletvekilimiz ile genel konular ve Kırşehir hakkında görüştük. Mahalli idareler seçimi hakkında fikir alış verişinde bulunduk. Daha sonra esnaf ziyaretleri yaptık. İnsanların dertlerini dinledik.

Halka iktidar tarafından söylenen ve ‘’Her şey iyi gidiyor’’ söylemlerinin gerçek olmadığına bir kez daha şahit olduk. Esnaf kan ağlıyor,hiçbir kişi halinden ve geçim şartlarından memnun değil. Dükkanlar bomboş. En kötüsüde halkta umutsuzluk hakim. Daha sonra Mucur’a geçilip esnaf ziyaretleri yapıldı. Maalesef her yerde olduğu gibi Mucur’da da ekonomik sıkıntılar had safhaya ulaşmıştır. İnsanlara umut ve yaşam sevinci verilmeli.

Sorunlara gerçek teşhisler koyulup, piyasa şartlarının düzelmesi için gayret gösterilmesi gerekir. Sayın Milletvekilimiz halkın sorunlarını ve teşkilatlarımızın talepleri hakkında genel merkezimize bilgi verecektir. Ziyaretlerine ertesi gün Çiçekdağı İlçemiz’de devam eden vekilimiz benzer sorunları burada da dinledi.‘’ dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: , Prof.Dr., Ayhan, ALTINTAŞ, Kırşehir, ve, İlçeleri, Ziyareti, Yaptı,
Yorumlar
Haber Yazılımı