Haber Detayı
10 Temmuz 2019 - Çarşamba 16:42
 
KTO Karatay Üniversitesi Rektörü Ahi Evran'a Ziyaret
GÜNDEM Haberi
KTO Karatay Üniversitesi Rektörü Ahi Evran'a Ziyaret

 Kalite süreçlerini başarılı bir şekilde gerçekleştiren ve pilot üniversite projelerini hayata geçirmeye başlayan Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi, gerçekleştirdiği başarılı çalışmalarla diğer üniversitelere örnek olmaya devam ediyor. Kalite süreçleri ile pilot üniversite projeleri hakkında bilgi almak üzere Konya Ticaret Odası (KTO) Karatay Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bayram Sade ve beraberindekiler Üniversite Rektör Vekili Prof. Dr. Mustafa Kurt’u ziyaret etti.

8 Temmuz 2019 tarihinde gerçekleşen ziyarette kalite süreçlerimiz ile pilot üniversite projeleri değerlendirildi. Üniversitenin kalite çalışmaları ile pilot üniversite projelerini değerlendiren KTO Karatay Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bayram Sade, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin diğer üniversitelere örnek teşkil ettiğini belirterek üniversitemizin çok güzel işlere imza attığını kaydetti.

Kalite süreçlerimiz hakkında Rektör Vekili Prof. Dr. Mustafa Kurt’tan bilgi alan Rektör Sade, Rektör Vekili Kurt ile pilot üniversite projeleri değerlendirdi. Rektör Vekili Prof. Dr. Mustafa Kurt kalite süreçlerini başarılı şekilde geçtiklerini anlatarak şimdiki hedeflerinin mükemmellik ödülü olduğunu söyledi. Pilot üniversite projelerinden de birçoğunu hayata geçirmeye başladıklarını dile getiren Rektör Vekili Kurt, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek KTO Karatay Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bayram Sade ve beraberindekilere teşekkür etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: KTO, Karatay, Üniversitesi, Rektörü, Ahi, Evran'a, Ziyaret, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı