Haber Detayı
16 Kasım 2018 - Cuma 15:48
 
İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Salim ENSARİOĞLU Kırşehir'e geliyor
SİYASET Haberi
İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Salim ENSARİOĞLU Kırşehir'e geliyor

 İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Salim ENSARİOĞLU ile GİK üyesi hemşerimiz AlmilaMARAŞ ve kurucular kurulu üyesi Günay KODAZ’dan oluşan ekipler Kırşehir'e geliyor. Genel Merkez tarafından görevlendirilen ekip hakkında görüşmeler yapıp bilgi alışverişinde bulunacaklar.

Önümüzdeki mahalli seçimlerinde değerlendirileceği ve il - ilçe yönetimlerinin görüşünün alınacağı öğrenildi. İyi Parti İl Başkanı Müfit GÖÇEN Genel Merkezimizin Kırşehir'e özel olarak ilgi gösteriyor. İyi Parti yetkililerini sık sık ilimizde görmekten ve sorunları ile iletme imkanı bulunmaktan son derece memnun oluruyoruz.

Ülkemiz ve maalesef bunun uzantısı olarak Kırşehir de ciddi sorunlarla uğraşıyor, ilimiz olarak da hiç hoş olmayan ciddi sorunlarla iç içe. Bunlardan çıkmak insanları mutlu, gelecekten umutlu olmaları hakları. Sadece umut vermek de olmuyor.

Her şey kötüye gidiyor, bugünündenemin olamayan insanların yarından şüphe duyması kadar doğal bir şey olmasa gerek.Genel Başkan Yardımcımız ilimizde ilçe başkanlarımız ve üyelerimiz ile görüşüp ilimiz hakkında rapor tutup ilgililere ileteceklerdir. dedi

Kaynak: Editör:
Etiketler: İyi, Parti, Genel, Başkan, Yardımcısı, Mehmet, Salim, ENSARİOĞLU, Kırşehir'e, geliyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı