Haber Detayı
04 Temmuz 2019 - Perşembe 11:25
 
İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ İÇİN ENGEL TANIMIYOR
GÜNDEM Haberi
İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ İÇİN ENGEL TANIMIYOR

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Bulut , SGK İl Müdürü Hacı Mehmet Akdeniz , Kırşehir İŞ-KUR İl Müdürü Metin Ülgen Kaya ve Genel Sekreteri Pınar Demir “İstihdam Seferberliği 2019” kapsamında üye ziyaretlerini Kılıçözü Sanayi Bölgesindeki firma yetkilileriyle görüşerek hızla gerçekleştirmeye devam ediyor.

İstihdam teşviklerinin iyi anlaşılması ve uygulanması konusunda ekstra hassasiyet gösteren Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Bulut , SGK İl Müdürü Hacı Mehmet Akdeniz , Kırşehir İŞ-KUR İl Müdürü Metin Ülgen Kaya üyeleri ziyaret ederek seferberlik kapsamında, istihdam maliyetlerinin azaltılması ve rekabet gücünün arttırılması noktasında sağlanan destek ve teşvikler hakkında detaylı bilgiler verdiler.

Bu kapsamda Kılıçözü Sanayi Sitesinde yer alan Erdoğan İnşaat Orman Ürünleri LtdŞti. , Yiğit Kardeşler Otomotiv Ltd Şti. , İmdat Oto Rot Balans Ltd Şti. , Marşap Orman Ürünleri Ltd .Şti ve Sarı Otomotiv Ltd Şti. yetkilileri ziyaret edildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İSTİHDAM, SEFERBERLİĞİ, İÇİN, ENGEL, TANIMIYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı