Haber Detayı
09 Eylül 2019 - Pazartesi 13:07
 
İl Protokolü, Masterlar İle Maç Yaptı
GÜNDEM Haberi
İl Protokolü, Masterlar İle Maç Yaptı

 Vali Sayın İbrahim Akın öncülüğünde ilimiz protokolü, 2. Geleneksel Neşet Ertaş Masterlar Futbol Turnuvası için ülkemizin çeşitli bölgelerinden ilimize gelen veteran oyuncularla turnuvanın açılış maçını yaptı. Bağbaşı Semt Sahasında oynanan maçtan önce, Neşet Ertaş Masterlar Derneği tarafından organize edilen turnuva için çeşitli illerden gelen takımların kaptanları ve teknik sorumlularına katılımlarından dolayı plaket veren Vali Sayın İbrahim Akın, tüm takımlara başarılar dileyerek turnuvayı düzenleyenlere teşekkür etti.

Spor yapmanın yaşı olmadığını belirten, sağlıklı bir yaşam için mutlaka spor yapmanın gerekliliğinden bahseden Vali Sayın İbrahim Akın, “38 yaş ve üzeri oyunculardan oluşan takımlardan 200’e yakın futbolcu turnuva için ilimize geldiler. Bizler de il protokolü olarak onlarla bir maç yapacağız. Masterların bu azminin gençlerimize de örnek olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Neşet Ertaş Masterlar Derneği Başkanı Battal Çelik de katkı ve desteklerinden dolayı Sayın Vali başta olmak üzere tüm protokole teşekkür etti. Vali Sayın İbrahim Akın, Belediye Başkan Yardımcısı Nuri Araz, İl Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz, Askerlik Şubesi Başkanı Harun Ağaç, Gençlik ve Spor İl Müdürü Faruk Şahin, Kırşehir Şehit Aileleri Derneği Başkanı Mutlu Kılıçaslan gibi isimlerden oluşan protokol takımı, Karma Masterlar Veteran takımını 2-0 yenerken maçın 2. golünü penaltıdan Sayın Vali İbrahim Akın  attı. Toplam 18 maçın oynanacağı 2. Geleneksel Neşet Ertaş Masterlar Futbol Turnuvası 3 gün sürecek.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İl, Protokolü,, Masterlar, İle, Maç, Yaptı,
Yorumlar
Haber Yazılımı