Haber Detayı
23 Ekim 2018 - Salı 16:05
 
HİZMETLERİMİZ HALK İÇİN
BAHÇECİ; “Halkımızın memnuniyeti, bizim için yapılan en büyük hizmetten daha önemlidir”
GÜNDEM Haberi
HİZMETLERİMİZ HALK İÇİN

BAHÇECİ; “Halkımızın memnuniyeti, bizim için yapılan en büyük hizmetten daha önemlidir” Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci , "İlimiz çok hızlı bir büyüme sürecinin içinde. Bizler de Kırşehir Belediyesi olarak var gücümüzle bu sürece ayak uydurmaya çalışıyoruz. 2009 yılında bizler şehrimize hizmet etmek için bu göreve talip olduk.

Halkımız bize hizmet etmemiz için yetki verdi, bizim işimiz gücümüz Kırşehir. 2009 yılında göreve geldiğimiz günden bu yana olduğu gibi bundan sonraki süreçte de hizmetlerimiz devam edecek. Bu hizmetlerde vatandaşımızla istişare ederek yapıyoruz. Hemşerilerimizle birlikte Kırşehir’i daha ilerilere götüreceğiz.

Önümüzde yapacağımız birçok hizmet var. Birlikten kuvvet doğar. Amacımız el ele verip önümüzdeki nesillere daha yaşanabilir bir Kırşehir bırakmak” Halkımızın bizden istediği hiçbir desteği geri çevirmedik “Kalkınan ve gelişen bir Kırşehir için 2009 'dan beri her alanda yeni icraatlar üreten bir belediye olarak, kapımızı çalan tüm halkımızın bizden istenen hiçbir desteği geri çevirmedik" diyen Bahçeci şöyle devam etti:

“Amacımız vatandaşımızı memnun etmektir. Halkımızın memnuniyeti, bizim için yapılan en büyük hizmetten daha önemlidir. Her mahallede yoğun bir çalışmanın içerisindeyiz. Altyapı çalışmalarımız bitti.

Bu şehrin artık modern ve kalıcı bir altyapıya kavuşmasını arzu ediyor, onu da tamamladık” İşimiz Gücümüz Kırşehir’e Hizmet etmek Kırşehir Belediyesi'nin proje üreten bir belediye olduğunu anımsatan Başkan Bahçeci, sözlerini şöyle tamamladı: "Projelerimiz devam ediyor. Her yerde yoğun bir şekilde asfalt çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Ağaçlandırma ve yeşillendirme çalışmalarımız sürüyor. Ahi Evran Külliye projemiz de hızla devam ediyor.

Projelerimizi tek tek hayata geçirdik. Sorumluluğumuzda olan bütün hizmetleri en ücra mahallelerimize kadar götürüyoruz. Susuz, kanalizasyonsuz, yolsuz bir mahalle bırakmadık. Her mahallemiz yaşanabilir konumda olacak. Arzumuz; Kırşehir’in huzur içerisinde yaşanılabilir bir konuma gelmesidir. Kırşehir’imizi güzelleştirirken, şehrin kültürüne, kimliğine uygun çalışmalar yapmaya özen gösteriyoruz. İşimiz, gücümüz ve sevdamız Kırşehir"

Kaynak: Editör:
Etiketler: HİZMETLERİMİZ, HALK, İÇİN,
Yorumlar
Haber Yazılımı