Haber Detayı
29 Eylül 2019 - Pazar 15:50
 
Ben Sen Yok, Biz Varız
GÜNDEM Haberi
Ben  Sen Yok, Biz Varız

Kurulduğu gün itibaryla Sağlıksen sendikasının (SAĞLIK SEN) görevlerinin her noktasında yer alan ve bugüne kadar olan,büyüme ve gelişme noktasında birçok işlere elini koyan değerli sağlıksen üyesi Yakup Aydın,Ahihaber.net'e Adaylık konusunda çok net açıklamalarda bulundu.

Çok değerli sağlık sen üyeleri, delegelerimiz bilindiği üzere genel merkezimizin almış olduğu olağan üstü seçim kararı neticesi 12 Ekim 2019 tarihinde Kırşehir sağlık sen olağan üstü seçimi yapılacaktır. Sağlık sen de uzun süredir çeşitli kademelerinde görev almış bir kardeşiniz olarak Allah (cc) nasip ederse Adaylığımı açıklıyorum.

Gelinen bu süreçte bizler birilerinin yaptığı hataları, yanlışlıkları kullanarak başkanlık için yola çıkmadık. Tek gayemiz sahada üyelerimizin kazanımları doğrultusunda sendikanın bizlere vermiş olduğu yetkiyi üyelerimiz için kullanarak kendi çıkar ve menfaatlerimizi düşünmeyeceğiz.

Nitekim İlimizin siyasi otoriteleriyle, bağlı bulunduğumuz kurum amirleriyle üyelerimizin menfaatleri doğrultusunda iş birliği yaparak projeler üreterek çalışacağız. Önceki dönemlerde yaşanan kutuplaşmalar sebepsiz gerginliklerin hiç kimseye faydası olmadığı gibi çalışma barışını da olumsuz yönde etkilemiştir. Çok kıymetli sağlık sen üyelerimiz yeni bir başlangıç için çalışanlarımızın özlediği sendikal faaliyet için ben, sen ayrımı yapmadan hep birlikte sendikamızı ayağa kaldırıp yönetmek için yeni bir ekiple bizde varız. Her kesimden arkadaşımızın yer alacağı bu birlikteliğin şimdiden hayırlar getirmesini temenni eder saygılarımı sunarım dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ben, , Sen, Yok,, Biz, Varız, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı