Haber Detayı
30 Mart 2020 - Pazartesi 13:24
 
Başkan Çolak Tedbirleri Sıkı Alıyoruz
ÇOCUK Haberi
Başkan Çolak Tedbirleri Sıkı Alıyoruz

Korona virüsü sebebiyle Kaman İlçesinde Ankara, Kırıkkale ve Kırşehire yolculuk yapacak olan Hemşehrilerimize ilişkin Seyahat İzin kurulu oluşturuldu. Buna göre uygun koşullara sahip olanlar dışında yolculuk yapılamayacak.

Seyahat yapan hemşehrilerimiz için araçlar sadece Terminalde duruş kalkış yapacaktır. Seyahat etmesine izin verilen yolcuların ve personelin İlçemize giriş ve çıkışlarında sağlık kontrollerinin yapılması amacıyla Belediyeye bağlı olan İlçe Terminalinde sağlık kontrol noktaları oluşturulmuştur, yolcular sağlık kontrolleri yapıldıktan sonra seyahat yapabileceklerdir.

Belediye Başkanı Sn. Necati ÇOLAK’ın talimatları ile Belediye ekiplerince dezenfekte çalışmaları aralıksız sürmektedir. Yeni alınmış olan yol süpürme aracıda dezenfekte çalışmalarına katkı sağlamaktadır.

Halk sağlığını tehdit eden Metruk binalarının yıkılmasına devam edilmektedir. İçme Suyu Şebeke Hattı çalışmaları hızlı bir şekilde ilerlemekte olup kaldırım düzenleme çalışmaları devam etmektedir. Korona virüs salgını nedeni ile evlerinden çıkamayan 65 yaş üstü hemşehrilerimizin istekleri 112, 155 ve 156 nolu numaralar Başkan ve ekiplerince karşılanmaya devam etmektedir. Değerli Hemşehrilerimiz mümkün kalmadıkça evlerimizde kalalım. Bizler sizler için görevimizin başındayız. Evde Kal Kaman denildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Çolak, Tedbirleri, Sıkı, Alıyoruz,
Yorumlar
Diğer Haberler