Haber Detayı
09 Ekim 2018 - Salı 11:08
 
Başkan Bahçeci, Çalışmalar Yaparken, Derdimiz Kırşehir Diyoruz
Kırşehir Belediyesi Fen İşleri ekipleri merkez mahallelerde yol yapım çalışmalarına devam ediyor
- Haberi
Başkan Bahçeci, Çalışmalar Yaparken, Derdimiz Kırşehir Diyoruz

Kırşehir Belediyesi Fen İşleri ekipleri merkez mahallelerde yol yapım çalışmalarına devam ediyor.

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Bahçelievler Mahallesi ve NasuhdedeMahallesi’nde yürütülen yol ve kilit parke çalışmalarını ve Cacabey meydanında yapımı devam eden astronomi park projesini yerinde inceleyerek, yetkililerden bilgi aldı. Altyapı çalışmalarını tamamlayan Kırşehir Belediyesi üst yapı çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Başkan Bahçeci bu kapsamda Bahçelievler Mahallesi ve Nasuhdede Mahallesindeyapımı devam eden yol ve kilit parke çalışmalarını yerince inceleyerek ekiplerden bilgi aldı

. Başkan Bahçeci, “Bahçelievler Mahallesi sert zemin çalışmalarımız devam ediyor, altyapısını bitiriyoruz ve finiser ile plentmiks sererek uzun yollar bozulmayacak kaliteli yollar yapıyoruz.

Nasuhdede Mahallesinde altyapısını tamamladığımız İkizarası ve Bozbağ Caddelerinde sert zemin ve asfalt çalışmalarına başladık. Türkiye’nin ilki olacak olan Cacabey Astronomi Park projemizde sona yaklaşıyoruz, Şehrimizin tanıtımına önemli bir katkı sağlayacağına inanıyorum. Kırşehir’de ulaşımın kalitesini, konforunu ve güvenliğini artırarak yüksek standartlarda yol ve kaldırımları hizmete sunmak için çalışmalarımız aralıksız devam edecektir.

Çalışmalarımızı yaparken derdimiz Kırşehir diyoruz. Gece gündüz, yaz kış demeden şehrimizdeki bu eksikleri gidermenin, tertemiz güzel bir şehri imar etmenin gayreti içerisindeyiz.Kırşehir’de yatırımlarımızla var olmaya, hemşehrilerimizi yeni hizmetlerle buluşturmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Bahçeci,, Çalışmalar, Yaparken,, Derdimiz, Kırşehir, Diyoruz,
Yorumlar
Haber Yazılımı