Haber Detayı
16 Kasım 2018 - Cuma 16:19
 
Atletizm Dalında Başarılı Öğrencileri Ödüllendirdi
SPOR Haberi
Atletizm Dalında Başarılı Öğrencileri Ödüllendirdi

Valimiz Sayın İbrahim Akın, 10 Kasım ve Balkan Kros Şampiyonasında dereceye giren öğrencileri ödüllendirdi. Genç sporcuları makamında kabul eden Valimiz Sayın İbrahim Akın, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, 10 Kasım ve Balkan Kros

Şampiyonasında dereceye giren öğrencilerin kendilerini gururlandırdıklarını söyledi. İlimizde gençlerimizin sportif yarışmalarda oldukça iyi seviyede olduğunu belirten Valimiz Sayın İbrahim Akın, “10 Kasım ve Balkan Kros Şampiyonasında Genç sporcularımızdan Urkuş Işık 300 metrede 1., Fatmanur Turhan 200 metrede 1., Sevim Demirbaş da 1500 metrede 7. olmuştur.

Öğrencilerimizin başarılarının devam edeceğine inancım tamdır. Yarışmalarda derece yapan gençlerimiz, kendilerini geliştirerek daha ileri düzeyde, millî sporcu olarak ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceklerini düşünüyorum. Başarı başarının anahtarıdır. Kazanılan her başarı, yeni bir başarıyı açar.

Genç sporcularımızı yetiştiren ve başarı kazanmalarında katkısı olan, emeği geçen büyüklerine de teşekkür ediyorum.” dedi. Gençlik ve Spor İl Müdürü Emre Aslan, İl Milli Eğitim Müdür Vekili Şevket Karadeniz, okul müdürleri ve antrenörlerin de yer aldığı program, Valimiz Sayın İbrahim Akın’ın dereceye giren öğrencileri çeşitli hediyelerle ödüllendirmesi ile sona erdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Atletizm, Dalında, Başarılı, Öğrencileri, Ödüllendirdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı