Haber Detayı
16 Haziran 2019 - Pazar 13:38
 
Atılgan Yılmaz 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılını Kutladı
GÜNDEM Haberi
 Atılgan Yılmaz 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılını Kutladı

Büyük heyecan ve umutlarla başladığımız 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılını uzun bir maratonunun ardından en büyük ödül olan tatili sonuna kadar hak eden öğrencilerimizi kutluyorum.

Öğrencilerimiz yoğun ve yorucu bir yılı tamamlayarak karnelerini alacaklar. Karne notu ne olursa olsun çocuklarımıza yapıcı ve destekleyici bir yaklaşım göstermeli, öz güvenini zedeleyecek söz ve davranışlardan kaçınmalıyız. Gençlerimizi her dönem başarılı ve iyi eğitimli olabilmelerine imkan sağlamalı, geleceğe daha güvenli ve bilinçli bakabilmelerine olanak hazırlamalıyız

Yaz Tatili boyunca dinlenme imkanı bulacak olan öğrencilerimiz, dinlenmenin yanı sıra kendilerini geliştirici aktivitelerle ilgilenmeli, bol bol kitap okumalı ve eksiklerini başarısızlık olarak düşünmeden tatillerini iyi değerlendirerek önümüzdeki yılın hazırlıklarını yapmaya başlamalıdırlar.

Umudumuz olan öğrencilerimizin ve onların başarısındaki en önemli pay sahibi öğretmenlerimiz ile velilerimizin Yaz Tatilini kutlar, keyifli bir yaz tatili geçirmelerini temenni ediyorum dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: , Atılgan, Yılmaz, 2018-2019, Eğitim-Öğretim, Yılını, Kutladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı