Haber Detayı
24 Ağustos 2020 - Pazartesi 23:09
 
ATATÜRK’E DÜŞMAN. ZAFERLERİNE, CUMHURİYETE, ESERLERİNE DÜŞMAN!
Ben eski bir asker olarak. Mazisi şan ve şerefle dolu Yüce Türk ordusunun Zafer Bayramını kutluyorum. ‘O’na Türk’ün atası olduğu için değil. Atası Türk olduğu için Atatürk denilmiştir. Tarihi iyi okumayanlar, kendilerini ‘Devlet’ zannedenler. Kendilerini ‘Tanrı’ zannedenler. Korkaklar, pısırıklar. Çıkarcılar. Siyasi düşüncelerine reklam panosu yapan, gardırop Atatürkçüler. Kime ve neye, neden düşman olduklarını bilmeyen onursuzlara öğretmenlik yapacak değilim.
GÜNDEM Haberi
 ATATÜRK’E DÜŞMAN. ZAFERLERİNE, CUMHURİYETE, ESERLERİNE DÜŞMAN!

 

Bu hafta bu ülkenin zafer haftası… 

Ben eski bir asker olarak. Mazisi şan ve şerefle dolu Yüce Türk ordusunun Zafer Bayramını kutluyorum.

‘O’na Türk’ün atası olduğu için değil. Atası Türk olduğu için Atatürk denilmiştir. Tarihi iyi okumayanlar, kendilerini ‘Devlet’ zannedenler. Kendilerini ‘Tanrı’ zannedenler. Korkaklar, pısırıklar. Çıkarcılar. Siyasi düşüncelerine reklam panosu yapan, gardırop Atatürkçüler. Kime ve neye, neden düşman olduklarını bilmeyen onursuzlara öğretmenlik yapacak değilim.

Gerçekleri, doğruları paylaşmak; korku ve endişenin odağı değil. Yüreğin ortaya konulmasıdır’. Selçuk İlhan’ın

Mustafa Kemal Atatürk’ün; “Dünyanın hiçbir ordusunda yüreği seninkinden daha temiz, daha sağlam bir askere rast gelinmemiştir. Her zaferin mayası sendedir. Her zaferin en büyük payı senindir. Kanaatinle, imanınla, itaatinle hiçbir korkunun yıldıramadığı demir gibi pek kalbinle düşmanı nihayet alt eden büyük gayretin için minnet ve şükranımı söylemeyi nefsime en aziz bir borç bilirim”. Diyerek Türk Ordusuna Armağan ettiği 30 Ağustos Zafer Bayramı.

‘Benim askerime dokunanı yakarım’ diyen. Menemen olaylarında Asteğmen Kubilay’ın başını kesen gerici, yobaz çağ artığı şerefsizlere yönelik ordu komutanına verdiği emir. “Menemen’i Yakın”… Mustafa Kemal Atatürk 30 Ağustos Zafer bayramını çok sevdiği Türk Ordusuna armağan etmiştir.

Bu güzel bayramı; Genel Kurmay eski Başkanı dinci General Necdet Özel Sırtındaki milletin üniformasından utanmadan…  'Tek partinin sloganı ile ortaya çıktı. Milliyetçilik, Laiklik vs. bu ilkeler millete zorla dayatıldı'. Diyen din baronu Abdullah Gül’e; milletin göz bebeği olan ordunun bu büyük bayramını teslim etti. Açıkça söyleyeyim ki; eski bir asker olarak benim içim acıyor.

30 Ağustos zaferleri olmasaydı sizler; bugün ki sizler olmazdınız. 30 Ağustos zaferleri olmasaydı sizler bir kilisede ya zangoç, ya da ibrikçi olurdunuz. 30 Ağustos zaferleri olmasaydı sizler bugünkü işgal ettiğiniz koltuklarda oturamazdınız. Sizler millet. Halk içinde birey olamazdınız.

Asker ve Dinci işbirliği olan 15 Temmuz kalkışması. Birilerine; “Bu Allah’ın lütfü”… Dedirtti. Ardından gelen en büyük fırsat. “Pandemi”… Cumhuriyet hızla bir ideolojik olarak dinsel bir kabuğa sarılıyor. Sustukça. Durdukça; Siyasal İslam biraz daha güçleniyor.  Siyasal cehaletin iktidar olması, açık ara gericiliğe davettir. Siyasetin cehaleti, cehaletin ise din sömürüsü üzerinden toplumsallaştırması dinci sermayenin güdümünde hortlatıldı.

Onlar neler mi dedi? Onlar neler demediler ki!

Cumhuriyet kavramları içinde kendisi Belediye, Başkanı, Başbakan ve Cumhurbaşkanı olabilen Recep Tayyip Erdoğan, "Anıtkabir'de sap gibi durmaya gerek yok"! Derken, Siyonizmin kurucusu ve İsrail'in fikir babası Theodor Herzl'in mezarı başında dikiliyor.

Abdullah Gül! ‘Ne Mutlu Türküm Diyene…’ Lafını her yere yaza, yaza ülke ilkel bir hale dönmüştür'! 'Tek parti devrinden kalan zihniyetin değişmesi, İslam’a bakış açısından değişmesi gerekir kanaatindeyim. Bu açıdan 2.cumhuriyet ve Yeni Osmanlıcılık kavramlarının tartışılması çok sağlıklı'!

“Atatürk ilkelerinin bekçisi olmak zorunda değilim…” Sena Kaleli CHP Bursa Milletvekili.

“Tekkeler açılmalıdır, oralar kültür yuvalarıdır…” Bülent Kuşoğlu CHP Ankara milletvekili.

“Laiklik tehlikededir diyemem. Cemaatlere saygılıyım.” Kemal Kılıçdaroğlu.

“Kendimi 1940’ların CHP’si ile mücadele eder gibi hissediyorum. Sabahattin Ali’yi CHP öldürdü…” Kemal Kılıçdaroğlu.

 “Andımızı tartışmaya açabiliriz…” Nihat Matkap. CHP Genel Başkan yardımcısı.

Bir zamanlar şanlı ecdat vardı; dört kıtada at koşturan… Birde Kefere Kemal CHP PM Üyesi Mehmet Bekaroğlu

Bunlardan güç alan birde kökten dinciler. Ahlaksız din tacirleri var. Kadir Mısırlı gibi bir tımarhane kaçkını. Hasan Mezarcı gibi sapık. Kendilerine danışman rolü biçen Prof. Dr. Hasan Bülent Kahraman., Atatürk’e lanet okuyan Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş. Bu kadar mı? Keşke bu kadar olsa. Bunların arkasına düşmüş birde Atatürk ve Cumhuriyet düşmanları bir sürü var.

Bu ülkede; O’nun Şahsına, Zaferlerine, Eserlerine ve Ailesine ahlaksızca saldırırlarken Dünya’nın ünlü devlet adamları, Tarihçileri; O’nu yüzyılın en büyük devlet adamı olarak kabul ediyorlardı.

UNESCO 1963 yılı Genel Kurul kararında Mustafa Kemal Atatürk için; “Bütün insanlık içinde gerçek bir onur simgesi”…  Notunu düşüyor.

Tarihten nasibini almamış, Ulus ve birey olgusunu içine sindirememiş. Sözde tarihçiler, bu ülkenin yapısına ve kuruluş felsefesine yeniden yön vermeye kalkışan siyasiler. Çıkarlar doğrultusunda, Atatürk'e ve Cumhuriyete saldıranlar. Karalayanlar. Küfredenler.

Adalet yoksa Devlet Yoktur... Adalet yoksa Barışta yoktur...  Bu ikiyüzlülüğe Tanrılar bile isyan eder.

Bana göre bir maliye memurundan hiçbir farkı olmayan atanmış “bakanlar”… Bunlar hangi Cumhuriyetin bakanları. Cumhuriyetin mi, yoksa bir şeri devletin mi? Ellerinde partileşme yoluna girmiş, ordu, Polis, Yargı var mı? Var.

Ben savaşı da, barışı da biliyorum.

Unutmayın; savaşta,  babalar çocuklarını. Barışta, çocuklar babasını gömer! Ölmüş bir asker için savaşın kazanılmış olmasının bir anlamı yoktur. Ölen asker için kazanılmış savaşın ise hiç önemi yoktur… Bunun özeti ise; savaşı siviller çıkartır askerler savaşır. Bu laflarıı askerliği meslek edinmiş ben söylüyorum.

Allah verdikçe veriyor!!!

Pandemi elbette ki çok ciddi. Ancak Covit19 adıyla ünlü virüs; bu ülkede bu ulusun milli bayramlarına mı göz dikti? Kısaca millet olmanın onuru olan bu özel günlerin pandemi bahanesiyle kısıtlanması veya tamamen yasaklanması. Önlem almak mı? Bu halkı korumak mı? Önlem farklı. Yasak farklı. Bunlar ilaçlama bahanesiyle Anıtkabiri halka kapattılar. Halkın atasına ulaşması bunları neden bu kadar rahatsız ediyor. Aşağıda açıkça yazdım.

Pandemi ne menen şeydir ki; Ayasofya açılışında bulaşmıyor. Sınavlarda bulaşmıyor. AVM’lerde bulaşmıyor. Ahlât’ta bulaşmıyor. Valilerin kırmızı halılarla karşılayıp özel talimatlar aldığı ve hiçbir özelliği olmayan Bilal Erdoğan’ın ve sevgili babalarının himayelerinde bu milletin parasıyla yapılacak olan şenlikler için bakan bey ne düşünüyor? Desem…

Atatürk'ü karalayan anlayışın ekonomik kalkınma model ve politikaları bugünün lokomotifi olduğu gerçeğini söylemekten imtina etmek akıl almaz bir çabadır. Hatta inkâr etmek, ahlaksızlık değilse nedir?

Cumhuriyet birikimleri 34 yıldır pazarlanıyor. Kimlere mi? "Yandaşlara. Parti ağalarına. Din baronlarına. Ermeni'ye, Arap'a, Yahudi'ye, Yunan'a, Alman'a”... Bu pazarlamada Türkiye çıkarları yerine kişisel çıkarlar öne çıkmıştır. Aksini söylerseniz. Şu sorunun cevabını da vermekle mükellefsiniz. "Bu ülke neden makûs talih dedikleri, Yoksulluk çemberinden çıkamadı"? Bu millete kader diye yutturulan, yoksulluk İlahi adaletin yoksulla hesaplaşması mıdır?

UNESCO 1981 yılı 156 ülkenin katıldığı genel kurulunda, 19 Mayıs 1981 gününü, Mustafa Kemal Atatürk'ün 100'ncü doğum yılı olarak ilan etmiş, tüm Dünya ülkelerine şu mesajı geçmiştir. “Uluslar arası anlayış ve barış yolunda çaba harcamış, üstün kişi. Olağanüstü bir devrimci. Sömürgecilik ve Emperyalizme karşı savaşan ilk lider. İnsan haklarına saygılı. Dünya barışının öncüsü. İnsanlar arasında hiçbir renk, din, dil, ırk ayrımı gözetmeyen eşsiz devlet adamı. Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu”…

Lütfen bu yazının tamamını okuyun… Hatta arşivleyin. Düşüncelerinizi yorum kısmına açıkça yazın. İnsanlar konuştukları kadar, sustuklarından da sorumludur.

“Ne çok haini varmış bu ülkenin! Hem de kendi elleriyle toprağında büyütüp, suyunu verip ekmeğiyle beslediği! Yüksek mevkilere getirip kendi elleriyle yerleştirdiği… Ne çok haini varmış”! İlhan Selçuk

Gerçek olmadığın hiç kimse söyleyemez…

‘Onlar, saltanatı yıkıp milletin hâkimiyetini kurdu. Siz, sıcak para komisyonları ve borsa vurgunlarıyla kendi saltanatınızı kurdunuz!

Onlar, dağılmış bir ordudan zafer kazanan ordu yarattı. Siz, ABD’nin Cumhuriyet Ordusunu tasfiye operasyonunun aleti oldunuz!

Onlar, işgalci orduların başına çuval geçirdi. Siz, başınıza Amerikan işgalcilerinin geçirdiği çuvalla dolaşıyorsunuz!

Onlar, Lozan’da büyük devletlere diz çökertti. Siz, “2 sayfa, dokuz maddelik gizli hizmet sözleşmesi” imzalayarak, büyük devletin önünde diz çöktünüz.

Onlar, Cezayir’den Afganistan’a, Hindistan’dan Çin’e kadar bütün mazlumların umudu oldu. Siz, Irak’tan Afganistan’a, Libya’dan Suriye’ye kadar Haçlının Müslüman dünyasına saplanan sapı silik hançeri oldunuz.

Onlar, millî devleti kurdu. Siz küreselleşip, onların kurduğu devleti yıkıyorsunuz!

Onlar, şeyhlerin, müritlerin, meczupların olmadığı özgür Türkiye için devrim yaptı. Siz, CIA Şeyhi Hikmetyar’ın müridi, Katar Şeyhinin Suriye’deki kiralık mensubu oldunuz!

Onlar, bütün kaleleri zapt edilmiş, tersanelerine girilmiş bir ülkeyi yeniden kurdu. Siz, ülkenin tersanesini, PTT’sini, toprağını ve ormanını yabancılara peşkeş çekip, komisyonları “üçe kapattınız”.

Onlar, fabrikalar kurdu. Siz, onların kurduğu fabrikaları, ormanlık alanları, sahilleri, boğazı yabancıya Yandaşa, arkadaşa, yoldaşa, partidaşa 67 milyar dolara, tarikatlara, vakıflara peşkeh çektiniz.

Onlar; En hakiki mürşit ilimdir dediler. Sizler İlimi bir kenara itip; ülkeyi İmam Hatiplere yol vererek aklınızdaki Ihvan anlayışını millete rejim diye itelediniz.

Onlar "Türkiye cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, mensuplar memleketi olamaz. en doğru, en hakiki tarikat,medeniyet tarikatıdır.."  dediler. Sizler tarikatlara yol vererek tarikat ve vakıflar üzerinden ülkenin soyulmasına, yağmalanmasına zemin hazırladınız.

Onlar, varlarını yoklarını Kimsesizlerin Cumhuriyetine adadı. Siz, milletin varını yoğunu İsviçre bankalarındaki gizli hesaplara yatırdınız!

Onlar, devlet adamıydı. Siz, bir başka devletin adamısınız!

Onlar, büyük gelecekler için proje yapardı. Siz, başka devletlerin yaptığı projelerde figüran oldunuz!

Onlar, asla başlarını eğmeyerek cihana nam saldı. Siz, deliğe süpürülme yetkinizi Washington’a teslim ederek Wikileaks raporlarında nam saldınız!

Onlar, tarih yaptı. Siz, Amerikan’ın yaptığı Kanlı Ortadoğu Tarihine malzeme oldunuz! Siz kimsiniz! Kim oluyorsunuz da, Atatürklere, İnönülere, Bayarlara, Çakmak’lara dil uzatıyorsunuz!

Siz, onların ayağının tozu dahi olamazsınız, tarihe ABD’nin Haçlı Seferinde proje görevlisi olarak geçtiniz! Artık isminizi de cisminizi de o kanlı ihanet tarihinden kurtaramazsınız!

Sizi, bu millet deliğe süpürecek! Sizi, artık Amerika bile kurtaramaz!’ Doğu PERİNÇEK - 08 Temmuz 2012 – Silivri

Mustafa Kemal Atatürk; kendine saraylar kurmadı. İstanbul Hükümeti o’na Sadrazamlık teklif etti. O reddetti. Kendisi Padişah veya Kral olabilirdi. Olmadı. Diktatörlüğünü ilan edebilirdi. Etmedi. Tüm bunlara yapmaya kudreti vardı. O hiç birini yapmadı. O yurttaşının kendi kendini yönetebileceği bir ilkeyi onların önüne serdi. Cumhuriyet ve Bağımsız olma olgusunu aşıladı. Öldüğünde tek gayrimenkulü olan Orman çiftliğini millete bağışladı. İş Bankası hisselerini Dil Tarih Kurumuna devretti. Kız kardeşini miras hakkından mahrum bıraktı. Öldüğünde bir masa saati birde 135 lira emekli maaşı.

Mustafa Kemal Halk örgütlenmesinde ve Kurtuluş savaşında başarılı olmasaydı Osmanlı Tarihini anlatan kitaplarda Vahdettin yerine. “Vatan haini” olarak, nasıl asıldığı yazılacaktı. Millet Kulluğa ve Ümmetliğe devam; Yurttaşlığa ve Birey olmaya veda edecekti.

Bu gün; bu ülkenin geldiği nokta, bu ülkenin nerelerden nerelere tornistan ettiği açıkça ortada. Atanın 20.yy’da bu millet için dikmiş olduğu Cumhuriyet ve Demokrasi elbisesi.  21.yy’da bu milletin bedenine tam, tamına 1923 beden büyük gelmektedir.

Şeriatçı özeniyor. 29 Ekim, 19 Mayıs, 23 Nisan, 30 Ağustos kaldırılmalı. Kaldırıldığı gün Benim Bayramım olacaktır. Diyor. Ne için?

Din eşkıyaları, salon efendisi oldu… Protokolde yer buldu.

Toplum çürüyor… Adamsendeciler arttı…

Tarikatlar yıllarca, din sömürüsü yapmışlardır. Tarikatlara Osmanlı döneminde II. Mahmut. Diğeri Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk yasak koymuştur... Karanlık çağ artığı, şeytanın imamları, II Mahmut'u "Gâvur Padişah"… Mustafa Kemal Atatürk'ü "Deccal" ilan etmişlerdi… Bunların kini 4 yüz yıldır hiç bitmemiştir.

Ordu’da 2010 yılında tasfiyeler yapılırken, iktidar eliyle “Dinci” subay, astsubay ve uzman erbaşların önü açıldı.

Onlar; Şeytanın imamları… Devlet 18 yılda böyle şekillendi…

Ordudan ilişiği kesilen dinci askerlere yönelik, çıkartılan bir kanunla, hülle yolu ile devlet dairelerinde görev alma yolu açıldı… Ordudan atılan Cumhuriyet düşmanı tarikat müritleri, iktidar eliyle korunmaya alınırken, belediyelerce, hüllenerek devletin çeşitli kademelerine atamalar yapıldı.

Ortaçağ artığı akılların kendini felsefeci, fıkıhçı, kelamcı, ilahiyat bilim adamları adı altında pazarlıyor. İktidar bu pazarcılara devletin kapılarını STK payesi vererek aralıyor. Sosyal hayata, kılık kıyafet ve simgesel örtüleriyle özgürlük yaftasıyla giriyorlar. 

15 Temmuz; Allah’ın bir lütfü olarak Parti Devletine uzanan yoldur… Kışlaya, okullara, Adalete siyaset soktular.

Türk ordusunun alt yapısı bozuldu. Askeri okulları ve hastaneleri kapatıldı. Asker savaş sanatını askeri okulda öğrenir. Sivil aklın yönettiği okullarda değil. Askeri öğretmenler hem komutan, hem alan uygulayıcılarıdır.

Askeri doktorlar savaş cerrahisini bilirler. Sivil doktorlar sadece dikiş atarlar.

Askeri okullar kapatıldı. Üniversitelerin hukuk fakülteleri açık. Polis okulları açık.

Kaynak: Editör:
Etiketler: , ATATÜRK’E, DÜŞMAN., ZAFERLERİNE,, CUMHURİYETE,, ESERLERİNE, DÜŞMAN!,
Yorumlar
Diğer Haberler
KIRŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN 23 NİSAN ETKİNLİĞİ
KIRŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN 23 NİSAN ETKİNLİĞİ
Yerköy Belediye Başkanından İddialara Yalanlama
Yerköy Belediye Başkanından İddialara Yalanlama
128 milyar dolarlık rezerv kaybını önce reddeden hükümet cephesinden son dönemde kaybı itiraf eden açıklamalar geliyor.
128 milyar dolarlık rezerv kaybını önce reddeden hükümet cephesinden son dönemde kaybı itiraf eden açıklamalar geliyor.
 il il haftalık vaka sayısını açıkladı! İstanbul’da korkutan artış
il il haftalık vaka sayısını açıkladı! İstanbul’da korkutan artış
128 Milyar Dolar Nerede?’ afişine rekor ceza
128 Milyar Dolar Nerede?’ afişine rekor ceza
Seher Başkan, hayvanları telef olan çiftçiye gitti
Seher Başkan, hayvanları telef olan çiftçiye gitti
 Bilim, Sanat, Ahlak Işığında Ahi Evran, Ahilik ve Tıp Konferansı Yapılacak
Bilim, Sanat, Ahlak Işığında Ahi Evran, Ahilik ve Tıp Konferansı Yapılacak
SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI BAŞKANLARI ŞEHRİN SORUNLARINI DİLE GETİRDİ
SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI BAŞKANLARI ŞEHRİN SORUNLARINI DİLE GETİRDİ
PEKİ ŞİMDİ SORMAK LAZIM!
PEKİ ŞİMDİ SORMAK LAZIM!
Bu Düşmanlık Nedense Hep Kırşehir’e mi?
Bu Düşmanlık Nedense Hep Kırşehir’e mi?
 Solunum için zararlı yağışlar çarşambaya kadar sürecek
Solunum için zararlı yağışlar çarşambaya kadar sürecek
18 Nisan Uluslararası Anıtlar ve Sitler Günü ( International Day of Monuments and Sites)
18 Nisan Uluslararası Anıtlar ve Sitler Günü ( International Day of Monuments and Sites)
CHP Kırşehir İl Teşkilatından
CHP Kırşehir İl Teşkilatından '' ''ŞOONU NÖÖRDÜNÜZ - 128'' Pankartı
Kırşehir
Kırşehir'de Askeri Helikopter Zorunlu İniş Yaptı
Türkiye’nin de aldığı Çin aşısıyla ilgili yeni sonuçlar açıklandı: Yüzde 67…
Türkiye’nin de aldığı Çin aşısıyla ilgili yeni sonuçlar açıklandı: Yüzde 67…
Rusya-Ukrayna krizi büyüyor!
Rusya-Ukrayna krizi büyüyor!
HATUNOĞLU KÖYÜN
HATUNOĞLU KÖYÜN'DE ÇİFTÇİNİN HAYVANLARI TELEF OLDU
ÇAĞDAŞ YAŞAMI DESTEKLEME DERNEĞİ KIRŞEHİR ŞUBESİNDEN BASIN VE KAMOYUNA
ÇAĞDAŞ YAŞAMI DESTEKLEME DERNEĞİ KIRŞEHİR ŞUBESİNDEN BASIN VE KAMOYUNA
DOĞA BABAYLA DOĞANIN KALBİ TEZER
DOĞA BABAYLA DOĞANIN KALBİ TEZER'E ZİYARET
CHP ve İYİ Parti
CHP ve İYİ Parti'den AK Partili Meclis Başkanına Ziyaret
Gidiş o gidiş: AKP’li belediyenin Almanya’ya gönderdiği 43 kişi geri gelmemiş
Gidiş o gidiş: AKP’li belediyenin Almanya’ya gönderdiği 43 kişi geri gelmemiş
Çevreyi araştırdık. Sessizliği sorguladık. Bölge yaşayanlarıyla görüştük.
Çevreyi araştırdık. Sessizliği sorguladık. Bölge yaşayanlarıyla görüştük.
Ankara Büyükşehir Belediyesi’nde korkutan vaka sayısı artışı
Ankara Büyükşehir Belediyesi’nde korkutan vaka sayısı artışı
‘Üç dönem AKP’ye oy verdim’ diyen esnaf
‘Üç dönem AKP’ye oy verdim’ diyen esnaf
Muharrem İnce hastaneye kaldırıldı
Muharrem İnce hastaneye kaldırıldı
VALİLİKÇE ALINAN YENİ KISMİ KARARLAR
VALİLİKÇE ALINAN YENİ KISMİ KARARLAR
KIRŞEHİR TSO
KIRŞEHİR TSO'DAN KIRŞEHİR ŞEHİT AİLELERİ SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİNE ZİYARET
KIRŞEHİR TSO’DAN ŞABAN ÇELİK
KIRŞEHİR TSO’DAN ŞABAN ÇELİK'E ZİYARET
 FAALİYET SUNUMU TOPLANTILARI’NA SİYASİ PARTİ TEMSİLCİLERİ KATILDI
FAALİYET SUNUMU TOPLANTILARI’NA SİYASİ PARTİ TEMSİLCİLERİ KATILDI
KIRŞEHİR TSO’DAN KIRŞEHİR MUHARİP GAZİLER DERNEĞİNE ZİYARET
KIRŞEHİR TSO’DAN KIRŞEHİR MUHARİP GAZİLER DERNEĞİNE ZİYARET
ANTİK DÜNYADAN GÜNÜMÜZE EKONOMİ; DEĞİŞENLER VE DEĞİŞKENLER.
ANTİK DÜNYADAN GÜNÜMÜZE EKONOMİ; DEĞİŞENLER VE DEĞİŞKENLER.
Kırşehir Valiliğince Alınan Ramazan Ayı Tedbirleri
Kırşehir Valiliğince Alınan Ramazan Ayı Tedbirleri
DEAŞ
DEAŞ'lı 7 sanık, hakim karşısına çıktı.
AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Üçüncü köprünün yüzde 51
Üçüncü köprünün yüzde 51'i satılacak
MÜFTÜLÜK CADDESİ DÜZENLEME ÇALIŞMALARI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR
MÜFTÜLÜK CADDESİ DÜZENLEME ÇALIŞMALARI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR
BAŞKANIMIZ EKİCİOĞLU’NUN  RAMAZAN AYI MESAJI
BAŞKANIMIZ EKİCİOĞLU’NUN RAMAZAN AYI MESAJI
Bu pencereden bakınca böyle gözüküyor. Ya sizin oradan
Bu pencereden bakınca böyle gözüküyor. Ya sizin oradan
Kırşehirli Kalp ve Damar Cerrahı Hayatını Kaybetti
Kırşehirli Kalp ve Damar Cerrahı Hayatını Kaybetti