Haber Detayı
24 Ağustos 2020 - Pazartesi 23:09
 
ATATÜRK’E DÜŞMAN. ZAFERLERİNE, CUMHURİYETE, ESERLERİNE DÜŞMAN!
Ben eski bir asker olarak. Mazisi şan ve şerefle dolu Yüce Türk ordusunun Zafer Bayramını kutluyorum. ‘O’na Türk’ün atası olduğu için değil. Atası Türk olduğu için Atatürk denilmiştir. Tarihi iyi okumayanlar, kendilerini ‘Devlet’ zannedenler. Kendilerini ‘Tanrı’ zannedenler. Korkaklar, pısırıklar. Çıkarcılar. Siyasi düşüncelerine reklam panosu yapan, gardırop Atatürkçüler. Kime ve neye, neden düşman olduklarını bilmeyen onursuzlara öğretmenlik yapacak değilim.
GÜNDEM Haberi
 ATATÜRK’E DÜŞMAN. ZAFERLERİNE, CUMHURİYETE, ESERLERİNE DÜŞMAN!

 

Bu hafta bu ülkenin zafer haftası… 

Ben eski bir asker olarak. Mazisi şan ve şerefle dolu Yüce Türk ordusunun Zafer Bayramını kutluyorum.

‘O’na Türk’ün atası olduğu için değil. Atası Türk olduğu için Atatürk denilmiştir. Tarihi iyi okumayanlar, kendilerini ‘Devlet’ zannedenler. Kendilerini ‘Tanrı’ zannedenler. Korkaklar, pısırıklar. Çıkarcılar. Siyasi düşüncelerine reklam panosu yapan, gardırop Atatürkçüler. Kime ve neye, neden düşman olduklarını bilmeyen onursuzlara öğretmenlik yapacak değilim.

Gerçekleri, doğruları paylaşmak; korku ve endişenin odağı değil. Yüreğin ortaya konulmasıdır’. Selçuk İlhan’ın

Mustafa Kemal Atatürk’ün; “Dünyanın hiçbir ordusunda yüreği seninkinden daha temiz, daha sağlam bir askere rast gelinmemiştir. Her zaferin mayası sendedir. Her zaferin en büyük payı senindir. Kanaatinle, imanınla, itaatinle hiçbir korkunun yıldıramadığı demir gibi pek kalbinle düşmanı nihayet alt eden büyük gayretin için minnet ve şükranımı söylemeyi nefsime en aziz bir borç bilirim”. Diyerek Türk Ordusuna Armağan ettiği 30 Ağustos Zafer Bayramı.

‘Benim askerime dokunanı yakarım’ diyen. Menemen olaylarında Asteğmen Kubilay’ın başını kesen gerici, yobaz çağ artığı şerefsizlere yönelik ordu komutanına verdiği emir. “Menemen’i Yakın”… Mustafa Kemal Atatürk 30 Ağustos Zafer bayramını çok sevdiği Türk Ordusuna armağan etmiştir.

Bu güzel bayramı; Genel Kurmay eski Başkanı dinci General Necdet Özel Sırtındaki milletin üniformasından utanmadan…  'Tek partinin sloganı ile ortaya çıktı. Milliyetçilik, Laiklik vs. bu ilkeler millete zorla dayatıldı'. Diyen din baronu Abdullah Gül’e; milletin göz bebeği olan ordunun bu büyük bayramını teslim etti. Açıkça söyleyeyim ki; eski bir asker olarak benim içim acıyor.

30 Ağustos zaferleri olmasaydı sizler; bugün ki sizler olmazdınız. 30 Ağustos zaferleri olmasaydı sizler bir kilisede ya zangoç, ya da ibrikçi olurdunuz. 30 Ağustos zaferleri olmasaydı sizler bugünkü işgal ettiğiniz koltuklarda oturamazdınız. Sizler millet. Halk içinde birey olamazdınız.

Asker ve Dinci işbirliği olan 15 Temmuz kalkışması. Birilerine; “Bu Allah’ın lütfü”… Dedirtti. Ardından gelen en büyük fırsat. “Pandemi”… Cumhuriyet hızla bir ideolojik olarak dinsel bir kabuğa sarılıyor. Sustukça. Durdukça; Siyasal İslam biraz daha güçleniyor.  Siyasal cehaletin iktidar olması, açık ara gericiliğe davettir. Siyasetin cehaleti, cehaletin ise din sömürüsü üzerinden toplumsallaştırması dinci sermayenin güdümünde hortlatıldı.

Onlar neler mi dedi? Onlar neler demediler ki!

Cumhuriyet kavramları içinde kendisi Belediye, Başkanı, Başbakan ve Cumhurbaşkanı olabilen Recep Tayyip Erdoğan, "Anıtkabir'de sap gibi durmaya gerek yok"! Derken, Siyonizmin kurucusu ve İsrail'in fikir babası Theodor Herzl'in mezarı başında dikiliyor.

Abdullah Gül! ‘Ne Mutlu Türküm Diyene…’ Lafını her yere yaza, yaza ülke ilkel bir hale dönmüştür'! 'Tek parti devrinden kalan zihniyetin değişmesi, İslam’a bakış açısından değişmesi gerekir kanaatindeyim. Bu açıdan 2.cumhuriyet ve Yeni Osmanlıcılık kavramlarının tartışılması çok sağlıklı'!

“Atatürk ilkelerinin bekçisi olmak zorunda değilim…” Sena Kaleli CHP Bursa Milletvekili.

“Tekkeler açılmalıdır, oralar kültür yuvalarıdır…” Bülent Kuşoğlu CHP Ankara milletvekili.

“Laiklik tehlikededir diyemem. Cemaatlere saygılıyım.” Kemal Kılıçdaroğlu.

“Kendimi 1940’ların CHP’si ile mücadele eder gibi hissediyorum. Sabahattin Ali’yi CHP öldürdü…” Kemal Kılıçdaroğlu.

 “Andımızı tartışmaya açabiliriz…” Nihat Matkap. CHP Genel Başkan yardımcısı.

Bir zamanlar şanlı ecdat vardı; dört kıtada at koşturan… Birde Kefere Kemal CHP PM Üyesi Mehmet Bekaroğlu

Bunlardan güç alan birde kökten dinciler. Ahlaksız din tacirleri var. Kadir Mısırlı gibi bir tımarhane kaçkını. Hasan Mezarcı gibi sapık. Kendilerine danışman rolü biçen Prof. Dr. Hasan Bülent Kahraman., Atatürk’e lanet okuyan Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş. Bu kadar mı? Keşke bu kadar olsa. Bunların arkasına düşmüş birde Atatürk ve Cumhuriyet düşmanları bir sürü var.

Bu ülkede; O’nun Şahsına, Zaferlerine, Eserlerine ve Ailesine ahlaksızca saldırırlarken Dünya’nın ünlü devlet adamları, Tarihçileri; O’nu yüzyılın en büyük devlet adamı olarak kabul ediyorlardı.

UNESCO 1963 yılı Genel Kurul kararında Mustafa Kemal Atatürk için; “Bütün insanlık içinde gerçek bir onur simgesi”…  Notunu düşüyor.

Tarihten nasibini almamış, Ulus ve birey olgusunu içine sindirememiş. Sözde tarihçiler, bu ülkenin yapısına ve kuruluş felsefesine yeniden yön vermeye kalkışan siyasiler. Çıkarlar doğrultusunda, Atatürk'e ve Cumhuriyete saldıranlar. Karalayanlar. Küfredenler.

Adalet yoksa Devlet Yoktur... Adalet yoksa Barışta yoktur...  Bu ikiyüzlülüğe Tanrılar bile isyan eder.

Bana göre bir maliye memurundan hiçbir farkı olmayan atanmış “bakanlar”… Bunlar hangi Cumhuriyetin bakanları. Cumhuriyetin mi, yoksa bir şeri devletin mi? Ellerinde partileşme yoluna girmiş, ordu, Polis, Yargı var mı? Var.

Ben savaşı da, barışı da biliyorum.

Unutmayın; savaşta,  babalar çocuklarını. Barışta, çocuklar babasını gömer! Ölmüş bir asker için savaşın kazanılmış olmasının bir anlamı yoktur. Ölen asker için kazanılmış savaşın ise hiç önemi yoktur… Bunun özeti ise; savaşı siviller çıkartır askerler savaşır. Bu laflarıı askerliği meslek edinmiş ben söylüyorum.

Allah verdikçe veriyor!!!

Pandemi elbette ki çok ciddi. Ancak Covit19 adıyla ünlü virüs; bu ülkede bu ulusun milli bayramlarına mı göz dikti? Kısaca millet olmanın onuru olan bu özel günlerin pandemi bahanesiyle kısıtlanması veya tamamen yasaklanması. Önlem almak mı? Bu halkı korumak mı? Önlem farklı. Yasak farklı. Bunlar ilaçlama bahanesiyle Anıtkabiri halka kapattılar. Halkın atasına ulaşması bunları neden bu kadar rahatsız ediyor. Aşağıda açıkça yazdım.

Pandemi ne menen şeydir ki; Ayasofya açılışında bulaşmıyor. Sınavlarda bulaşmıyor. AVM’lerde bulaşmıyor. Ahlât’ta bulaşmıyor. Valilerin kırmızı halılarla karşılayıp özel talimatlar aldığı ve hiçbir özelliği olmayan Bilal Erdoğan’ın ve sevgili babalarının himayelerinde bu milletin parasıyla yapılacak olan şenlikler için bakan bey ne düşünüyor? Desem…

Atatürk'ü karalayan anlayışın ekonomik kalkınma model ve politikaları bugünün lokomotifi olduğu gerçeğini söylemekten imtina etmek akıl almaz bir çabadır. Hatta inkâr etmek, ahlaksızlık değilse nedir?

Cumhuriyet birikimleri 34 yıldır pazarlanıyor. Kimlere mi? "Yandaşlara. Parti ağalarına. Din baronlarına. Ermeni'ye, Arap'a, Yahudi'ye, Yunan'a, Alman'a”... Bu pazarlamada Türkiye çıkarları yerine kişisel çıkarlar öne çıkmıştır. Aksini söylerseniz. Şu sorunun cevabını da vermekle mükellefsiniz. "Bu ülke neden makûs talih dedikleri, Yoksulluk çemberinden çıkamadı"? Bu millete kader diye yutturulan, yoksulluk İlahi adaletin yoksulla hesaplaşması mıdır?

UNESCO 1981 yılı 156 ülkenin katıldığı genel kurulunda, 19 Mayıs 1981 gününü, Mustafa Kemal Atatürk'ün 100'ncü doğum yılı olarak ilan etmiş, tüm Dünya ülkelerine şu mesajı geçmiştir. “Uluslar arası anlayış ve barış yolunda çaba harcamış, üstün kişi. Olağanüstü bir devrimci. Sömürgecilik ve Emperyalizme karşı savaşan ilk lider. İnsan haklarına saygılı. Dünya barışının öncüsü. İnsanlar arasında hiçbir renk, din, dil, ırk ayrımı gözetmeyen eşsiz devlet adamı. Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu”…

Lütfen bu yazının tamamını okuyun… Hatta arşivleyin. Düşüncelerinizi yorum kısmına açıkça yazın. İnsanlar konuştukları kadar, sustuklarından da sorumludur.

“Ne çok haini varmış bu ülkenin! Hem de kendi elleriyle toprağında büyütüp, suyunu verip ekmeğiyle beslediği! Yüksek mevkilere getirip kendi elleriyle yerleştirdiği… Ne çok haini varmış”! İlhan Selçuk

Gerçek olmadığın hiç kimse söyleyemez…

‘Onlar, saltanatı yıkıp milletin hâkimiyetini kurdu. Siz, sıcak para komisyonları ve borsa vurgunlarıyla kendi saltanatınızı kurdunuz!

Onlar, dağılmış bir ordudan zafer kazanan ordu yarattı. Siz, ABD’nin Cumhuriyet Ordusunu tasfiye operasyonunun aleti oldunuz!

Onlar, işgalci orduların başına çuval geçirdi. Siz, başınıza Amerikan işgalcilerinin geçirdiği çuvalla dolaşıyorsunuz!

Onlar, Lozan’da büyük devletlere diz çökertti. Siz, “2 sayfa, dokuz maddelik gizli hizmet sözleşmesi” imzalayarak, büyük devletin önünde diz çöktünüz.

Onlar, Cezayir’den Afganistan’a, Hindistan’dan Çin’e kadar bütün mazlumların umudu oldu. Siz, Irak’tan Afganistan’a, Libya’dan Suriye’ye kadar Haçlının Müslüman dünyasına saplanan sapı silik hançeri oldunuz.

Onlar, millî devleti kurdu. Siz küreselleşip, onların kurduğu devleti yıkıyorsunuz!

Onlar, şeyhlerin, müritlerin, meczupların olmadığı özgür Türkiye için devrim yaptı. Siz, CIA Şeyhi Hikmetyar’ın müridi, Katar Şeyhinin Suriye’deki kiralık mensubu oldunuz!

Onlar, bütün kaleleri zapt edilmiş, tersanelerine girilmiş bir ülkeyi yeniden kurdu. Siz, ülkenin tersanesini, PTT’sini, toprağını ve ormanını yabancılara peşkeş çekip, komisyonları “üçe kapattınız”.

Onlar, fabrikalar kurdu. Siz, onların kurduğu fabrikaları, ormanlık alanları, sahilleri, boğazı yabancıya Yandaşa, arkadaşa, yoldaşa, partidaşa 67 milyar dolara, tarikatlara, vakıflara peşkeh çektiniz.

Onlar; En hakiki mürşit ilimdir dediler. Sizler İlimi bir kenara itip; ülkeyi İmam Hatiplere yol vererek aklınızdaki Ihvan anlayışını millete rejim diye itelediniz.

Onlar "Türkiye cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, mensuplar memleketi olamaz. en doğru, en hakiki tarikat,medeniyet tarikatıdır.."  dediler. Sizler tarikatlara yol vererek tarikat ve vakıflar üzerinden ülkenin soyulmasına, yağmalanmasına zemin hazırladınız.

Onlar, varlarını yoklarını Kimsesizlerin Cumhuriyetine adadı. Siz, milletin varını yoğunu İsviçre bankalarındaki gizli hesaplara yatırdınız!

Onlar, devlet adamıydı. Siz, bir başka devletin adamısınız!

Onlar, büyük gelecekler için proje yapardı. Siz, başka devletlerin yaptığı projelerde figüran oldunuz!

Onlar, asla başlarını eğmeyerek cihana nam saldı. Siz, deliğe süpürülme yetkinizi Washington’a teslim ederek Wikileaks raporlarında nam saldınız!

Onlar, tarih yaptı. Siz, Amerikan’ın yaptığı Kanlı Ortadoğu Tarihine malzeme oldunuz! Siz kimsiniz! Kim oluyorsunuz da, Atatürklere, İnönülere, Bayarlara, Çakmak’lara dil uzatıyorsunuz!

Siz, onların ayağının tozu dahi olamazsınız, tarihe ABD’nin Haçlı Seferinde proje görevlisi olarak geçtiniz! Artık isminizi de cisminizi de o kanlı ihanet tarihinden kurtaramazsınız!

Sizi, bu millet deliğe süpürecek! Sizi, artık Amerika bile kurtaramaz!’ Doğu PERİNÇEK - 08 Temmuz 2012 – Silivri

Mustafa Kemal Atatürk; kendine saraylar kurmadı. İstanbul Hükümeti o’na Sadrazamlık teklif etti. O reddetti. Kendisi Padişah veya Kral olabilirdi. Olmadı. Diktatörlüğünü ilan edebilirdi. Etmedi. Tüm bunlara yapmaya kudreti vardı. O hiç birini yapmadı. O yurttaşının kendi kendini yönetebileceği bir ilkeyi onların önüne serdi. Cumhuriyet ve Bağımsız olma olgusunu aşıladı. Öldüğünde tek gayrimenkulü olan Orman çiftliğini millete bağışladı. İş Bankası hisselerini Dil Tarih Kurumuna devretti. Kız kardeşini miras hakkından mahrum bıraktı. Öldüğünde bir masa saati birde 135 lira emekli maaşı.

Mustafa Kemal Halk örgütlenmesinde ve Kurtuluş savaşında başarılı olmasaydı Osmanlı Tarihini anlatan kitaplarda Vahdettin yerine. “Vatan haini” olarak, nasıl asıldığı yazılacaktı. Millet Kulluğa ve Ümmetliğe devam; Yurttaşlığa ve Birey olmaya veda edecekti.

Bu gün; bu ülkenin geldiği nokta, bu ülkenin nerelerden nerelere tornistan ettiği açıkça ortada. Atanın 20.yy’da bu millet için dikmiş olduğu Cumhuriyet ve Demokrasi elbisesi.  21.yy’da bu milletin bedenine tam, tamına 1923 beden büyük gelmektedir.

Şeriatçı özeniyor. 29 Ekim, 19 Mayıs, 23 Nisan, 30 Ağustos kaldırılmalı. Kaldırıldığı gün Benim Bayramım olacaktır. Diyor. Ne için?

Din eşkıyaları, salon efendisi oldu… Protokolde yer buldu.

Toplum çürüyor… Adamsendeciler arttı…

Tarikatlar yıllarca, din sömürüsü yapmışlardır. Tarikatlara Osmanlı döneminde II. Mahmut. Diğeri Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk yasak koymuştur... Karanlık çağ artığı, şeytanın imamları, II Mahmut'u "Gâvur Padişah"… Mustafa Kemal Atatürk'ü "Deccal" ilan etmişlerdi… Bunların kini 4 yüz yıldır hiç bitmemiştir.

Ordu’da 2010 yılında tasfiyeler yapılırken, iktidar eliyle “Dinci” subay, astsubay ve uzman erbaşların önü açıldı.

Onlar; Şeytanın imamları… Devlet 18 yılda böyle şekillendi…

Ordudan ilişiği kesilen dinci askerlere yönelik, çıkartılan bir kanunla, hülle yolu ile devlet dairelerinde görev alma yolu açıldı… Ordudan atılan Cumhuriyet düşmanı tarikat müritleri, iktidar eliyle korunmaya alınırken, belediyelerce, hüllenerek devletin çeşitli kademelerine atamalar yapıldı.

Ortaçağ artığı akılların kendini felsefeci, fıkıhçı, kelamcı, ilahiyat bilim adamları adı altında pazarlıyor. İktidar bu pazarcılara devletin kapılarını STK payesi vererek aralıyor. Sosyal hayata, kılık kıyafet ve simgesel örtüleriyle özgürlük yaftasıyla giriyorlar. 

15 Temmuz; Allah’ın bir lütfü olarak Parti Devletine uzanan yoldur… Kışlaya, okullara, Adalete siyaset soktular.

Türk ordusunun alt yapısı bozuldu. Askeri okulları ve hastaneleri kapatıldı. Asker savaş sanatını askeri okulda öğrenir. Sivil aklın yönettiği okullarda değil. Askeri öğretmenler hem komutan, hem alan uygulayıcılarıdır.

Askeri doktorlar savaş cerrahisini bilirler. Sivil doktorlar sadece dikiş atarlar.

Askeri okullar kapatıldı. Üniversitelerin hukuk fakülteleri açık. Polis okulları açık.

Kaynak: Editör:
Etiketler: , ATATÜRK’E, DÜŞMAN., ZAFERLERİNE,, CUMHURİYETE,, ESERLERİNE, DÜŞMAN!,
Yorumlar
Diğer Haberler
Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Yeni Mesai Düzenlemesi
Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Yeni Mesai Düzenlemesi
33 Kalite Etiketi Damgasını Vurdu
33 Kalite Etiketi Damgasını Vurdu
ARINÇ SUSKUNLUĞUNU BOZDU
ARINÇ SUSKUNLUĞUNU BOZDU
TSO HAFTALIK OLAĞAN YÖNETİM KURULU TOPLANTISI YAPILDI
TSO HAFTALIK OLAĞAN YÖNETİM KURULU TOPLANTISI YAPILDI
Güncel corona virüsü verileri açıklandı!
Güncel corona virüsü verileri açıklandı!
İŞKUR ENGELLİ VE ESKİ HÜKÜMLÜLERİ KENDİ İŞİNİN SAHİBİ YAPIYOR
İŞKUR ENGELLİ VE ESKİ HÜKÜMLÜLERİ KENDİ İŞİNİN SAHİBİ YAPIYOR
VALİLİKÇE ALINAN YENİ KARARLAR
VALİLİKÇE ALINAN YENİ KARARLAR
Sarhoş er geç ayılır. Cahil asla! Macar Atasözü.
Sarhoş er geç ayılır. Cahil asla! Macar Atasözü.
AKP İl Başkanlığı için Ankara’ya yedi önemli isim davet edildi.
AKP İl Başkanlığı için Ankara’ya yedi önemli isim davet edildi.
VALİLİKÇE ALINAN YENİ KARARLAR
VALİLİKÇE ALINAN YENİ KARARLAR
KİM MÜDAHALE EDECEK? HERKES SUS PUS!
KİM MÜDAHALE EDECEK? HERKES SUS PUS!
Kırşehir Belediyespor evinde Bodrumspor
Kırşehir Belediyespor evinde Bodrumspor'u Ağırladı
Kırşehir’de hafif ticari aracın şarampole devrilmesi sonucu 3 kişi yaralandı.
Kırşehir’de hafif ticari aracın şarampole devrilmesi sonucu 3 kişi yaralandı.
DÜZENSİZ SULAMA KIZILIRMAK
DÜZENSİZ SULAMA KIZILIRMAK'I KURUTUYOR
Geleceğimizi Hep Birlikte Yeşertelim’’
Geleceğimizi Hep Birlikte Yeşertelim’’
Kaman cevizi, coğrafi işaret aldı
Kaman cevizi, coğrafi işaret aldı
Kırşehir Valiliğinden Kış Lastiği Uyarası
Kırşehir Valiliğinden Kış Lastiği Uyarası
VALİLİKÇE ALINAN YENİ KARARLAR
VALİLİKÇE ALINAN YENİ KARARLAR
Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi 41 Akademik Personel Alınacak.
Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi 41 Akademik Personel Alınacak.
Ankara Milletvekilimiz Turan Rektör Karakaya’yı Ziyaret Etti
Ankara Milletvekilimiz Turan Rektör Karakaya’yı Ziyaret Etti
”Türk Toplumunda Kadın” Konulu Panel Yapıldı
”Türk Toplumunda Kadın” Konulu Panel Yapıldı
KIRŞEHİR YETİŞTİRME YURDU MEZUNLARI DERNEĞİ BELEDİYE BAŞKANI SELAHATTİN EKİCİOĞLU’NU ZİYARET ETTİ
KIRŞEHİR YETİŞTİRME YURDU MEZUNLARI DERNEĞİ BELEDİYE BAŞKANI SELAHATTİN EKİCİOĞLU’NU ZİYARET ETTİ
MEMLEKET SEVDALISI NET KONUŞTU
MEMLEKET SEVDALISI NET KONUŞTU
TSO HAFTALIK OLAĞAN YÖNETİM KURUL TOPLANTISI YAPTI
TSO HAFTALIK OLAĞAN YÖNETİM KURUL TOPLANTISI YAPTI
DAHA YEŞİL BİR KIRŞEHİR İÇİN GELECEĞİMİZİ HEP BİRLİKTE YEŞERTELİM
DAHA YEŞİL BİR KIRŞEHİR İÇİN GELECEĞİMİZİ HEP BİRLİKTE YEŞERTELİM
 81 il valiliğine “Covid-19 Denetimleri” konulu genelge gönderdi.
81 il valiliğine “Covid-19 Denetimleri” konulu genelge gönderdi.
Kim kime kefilse! Kefil bavulları toplatsın.
Kim kime kefilse! Kefil bavulları toplatsın.
Memur-Sen Kadın Kolları Başkanı Ceylan Okatan: Şiddet Virüsünün Aşısı Örgütlü Mücadeledir
Memur-Sen Kadın Kolları Başkanı Ceylan Okatan: Şiddet Virüsünün Aşısı Örgütlü Mücadeledir
 TOPLAM CORONA VAKA SAYISI AÇIKLANDI
TOPLAM CORONA VAKA SAYISI AÇIKLANDI
 DİEGO MARADONA HAYATINI KAYBETTİ!
DİEGO MARADONA HAYATINI KAYBETTİ!
 CHP Kırşehir Kadın Kolları Başkanlığı Basın Açıklaması yaptı.
CHP Kırşehir Kadın Kolları Başkanlığı Basın Açıklaması yaptı.
Kırşehir
Kırşehir'de Mevsimsel Tedbirler Gözden Geçirildi
BENZİNE BÜYÜK ZAM
BENZİNE BÜYÜK ZAM
ERDOĞAN
ERDOĞAN'DAN VATANDAŞA ÇAĞRI
Kırşehir Belediyesi
Kırşehir Belediyesi'nin 2021 Yılı Bütçesi Belli Oldu
GÜZELLİK YARIŞMASINDA KIRŞEHİR
GÜZELLİK YARIŞMASINDA KIRŞEHİR'Lİ DAMGASI
Sağlık Bakanlığı, Türkiye’nin COVID-19 hasta tablosunu açıkladı.
Sağlık Bakanlığı, Türkiye’nin COVID-19 hasta tablosunu açıkladı.
BOZTEPE YOLUNDA TRAFİK KAZASI 4 YARALI
BOZTEPE YOLUNDA TRAFİK KAZASI 4 YARALI
Bülent Arınç istifa etti
Bülent Arınç istifa etti
Üniversitemizde tıbbi ve yenilebilir mantar türleri üretilecek
Üniversitemizde tıbbi ve yenilebilir mantar türleri üretilecek
EYT
EYT'LİLERİN UMUT PARTİSİNDEN ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLAMA MESAJI
KIRŞEHİR
KIRŞEHİR'DE İŞ ADAMI COVİT NEDENİYLE HAYATINI YİTİRDİ
Nefes borusuna kaçan ekmek parçası canından etti
Nefes borusuna kaçan ekmek parçası canından etti
ÖĞRETMENLERİM.
ÖĞRETMENLERİM.
Bülent Arınç’tan istifa sinyali
Bülent Arınç’tan istifa sinyali
BESLENMEDE GERÇEKLER VE SAĞLIK İLİŞKİSİ
BESLENMEDE GERÇEKLER VE SAĞLIK İLİŞKİSİ
AKIN “ÜLKELERİN GELECEĞİNİ İYİ EĞİTİLMİŞ GENÇ NESİLLER BELİRLEMEKTEDİR”
AKIN “ÜLKELERİN GELECEĞİNİ İYİ EĞİTİLMİŞ GENÇ NESİLLER BELİRLEMEKTEDİR”
 İLHAN, ÖĞRETMENLİK KUTSAL BİR MESLEKTİR
İLHAN, ÖĞRETMENLİK KUTSAL BİR MESLEKTİR
BAŞKAN EKİCİOĞLU’NUN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI
BAŞKAN EKİCİOĞLU’NUN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI
Haber Yazılımı