Haber Detayı
15 Ocak 2019 - Salı 13:00
 
Aile Yaşam Merkezi,İkinci Dönem Kurs Kayıtları Başladı
GÜNDEM Haberi
Aile Yaşam Merkezi,İkinci Dönem Kurs Kayıtları Başladı

 Kırşehir'de yaşayan ve okuyan gençler, hanımlar ve çocuklar için kültürel, sanatsal ve sosyal gelişiminin desteklendiği; farklı alanlardaki kurslarla her kesime hitap eden Aile Yaşam Merkezi,yeni dönem kurs kayıtları devam ediyor. 10 Şubat 2019 tarihinde başlayacak kurslar içerisinde Aile Yaşam Merkezinde; Tel Kırma, Kaneviçe, Yağlı Boya Resim (Hafta Sonu),Karakalem, Kağıt Rölyef, Hesap İşi, İğne Oyası, Hat, Tezhip, Anglez, Diksiyon, Kuran-ı Kerim, İşaret Dili, Takı Tasarım, Deri Çanta Yapımı, İngilizce a1,İngilizce a2, Bağlama, Pilates ,Zumba ,Step-aerobik , 50+ step-aerobik, FunnyJumpskurslarına kayıt devam etmektedir.

Ayrıca Aile Yaşam Merkezinde Diyetisyenlik Vücut analizi cihazı eşliğinde devam etmektedir. Spor kursu ücretli olup kursa kayıt yaptırmak isteyen kursiyerler nüfus cüzdanı ve alacakları sağlık raporları ile müracaat edeceklerdir. Kırşehir’de kültürel, sosyal ve eğitsel alanda faaliyetlerimizi artırmak ve Kırşehirlilerin ihtiyacı olan etkinlikleri düzenlemek için bu merkezlerimizi açtık diye kaydeden Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; “ Açtığımız kurs merkezlerimiz Kırşehirliler tarafından yoğun ilgi görüyor.

Açtığımız kurslarımızla Kırşehir’de sosyal hayata zenginlik kattık. Kırşehir’in huzur şehri olma yolunda önemli adımlarından biri olarak gördüğümüz ‘sosyal belediyecilik’ anlayışımızın en güzel örneklerinden biridir kurs merkezlerimiz. Yaz döneminde olduğu gibi kış döneminde de açılan kurslarımız yine Kırşehirlilerin uğrak yerlerinden biri olmaya devam ediyor dedi. ” Kayıtlar 21 Ocak 2019-1Şubat 2019 tarihleri arasında Aile Yaşam Merkezi ve yapılacak. Kayıt yaptıran kursiyerler 10 Şubat 2019 tarihinde kurslara başlayacaklar.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Aile, Yaşam, Merkezi,İkinci, Dönem, Kurs, Kayıtları, Başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı