Astroloji

 

 

 
Akrep (09.04.2020)
Geçmiş konularla ilgili sizi anlam veremediğiniz bazı konuşmalar önünüze gelebilir. Bu konularda ısrarcı olmayın. Evde kalın ve sağlığınızı önemseyin.
 
Aslan (09.04.2020)
Sizin için duygusal tatmin bugün çok önemli olabilir ama sert çıkışlar yaparsanız bazı hayal kırıklıklarıyla içerisinde olabilirsiniz bu durumda sizi pasif bir yaklaşıma itebilir. Evde kalın ve sağlığınızı önemseyin.
 
Balık (09.04.2020)
Yeni bir yola yeni birtakım hedeflerle çıkıyor olabilirsiniz. Kararlarınızı gözden geçirirken biraz daha esnek davranmalısınız. Sakin ve anlayışlı olun. Evde kalın ve sağlığınızı önemseyin.
 
Başak (09.04.2020)
Maddi konularınızla ilgili alacağınız desteklerle bazı planlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Gün genelinde iyimserlik enerjileriniz oldukça yüksek olacaktır. Evde kalın ve sağlığınızı önemseyin.
 
Boğa (09.04.2020)
İş çalışma ve gündelik yaşamınıza dair olan sorumluluklarda istenmeyen aksilikler meydana gelebilir. Ama siz bunları toparlamaya hazırlıklı olacaksınız. Evde kalın ve sağlığınızı önemseyin.
 
İkizler (09.04.2020)
Kariyerinizle ilgili beklentilerinizde oluşan bazı hayal kırıklıkları sizi bugün iletişimde sert bir üsluba sürükleyebilir. İlişkilerde denge bulmakta zorlanabilirsiniz. Evde kalın ve sağlığınızı önemseyin.
 
Koç (09.04.2020)
Hayallerinizi gerçekleştirmenize belki de çok az bir zaman kalmış olabilir. Önünüze çıkan engeller sizi çok yorsa da bir kere daha denemek için kendinize şans vermelisiniz. Evde kalın ve sağlığınızı önemseyin.
 
Kova (09.04.2020)
Bugün şüpheci tarafınız ortaya çıkabilir ve ilişkilerde denge bulmakta zorlanabilirsiniz. Sosyal çevre ilişkilerinizde iletişim bozuklukları sizi aynı hatalara sürüklememelidir.
 
Oğlak (09.04.2020)
İlişkilerde karşı tarafın eleştirisel bakış açılarına maruz kalabilirsiniz. Hızlı başlatmak istediğiniz ilişkilerin sizin için doğru olmadığını bir kere daha hatırlamalısınız. Evde kalın ve sağlığınızı önemseyin.
 
Terazi (09.04.2020)
Aşk hayatınız ve çocuklarınızla olan iletişimlerin yoğunlaşabileceği bir gün. Yalnız finansal anlamda yaşadığınız sorunları özel hayatınıza yansıtmamaya özen göstermelisiniz. Evde kalın ve sağlığınızı önemseyin.
 
Yay (09.04.2020)
Aile bireyleriniz ile olan ilişkiler sizleri bugün biraz zorlayabilir. Üzerinizde hissettiğiniz baskı size hata yaptırmamalıdır. Evde kalın ve sağlığınızı önemseyin.
 
Yengeç (09.04.2020)
Beklentilerinizle ilgili görüşlerinizi sunarken oldukça sakin ve sabırlı bir tavır içerisinde olmaya özen gösterin. Evde kalın ve sağlığınızı önemseyin.

 

 

 

Haber Yazılımı